Cristiano Ronaldo

Ronaldo İspanya’da alay konusu oldu

Ronaldo İspanya’da alay konusu oldu Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo, Deportivo maçında yüzünden yaşadığı sakatlık sonrası kanlar içinde kalmıştı. İspanya basını, yüzündeki kanamaya sağlık ekibinin cep telefonu ile bakan Ronaldo'yu 'Ti'ye aldı.

Cristiano Ronaldo’dan şaşkına çeviren hareket

Cristiano Ronaldo’dan şaşkına çeviren hareket Real Madrid'in başarılı futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun, arkadaşlarıyla gittiği restoranttan çıkarken suratını gizlemesi ilginç görüntü oluşmasına neden oldu.

İşte  Dünyanın en zengin futbolcusu

İşte Dünyanın en zengin futbolcusu Ne Lionel Messi ne de Cristiano Ronaldo...Dünyanın en zengin futbolcusu, Leicester City'nin altyapısında oynayan Faiq Bolkiah'tan başkası değil.

İşte Ronaldo'nun futbolu bırakınca yapacağı iş!

İşte Ronaldo'nun futbolu bırakınca yapacağı iş! Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, yeşil sahalara veda ettikten sonra filmlerde oynamak istediğini söyledi.

Cristiano Ronaldo'dan Messi'ye gönderme

Cristiano Ronaldo'dan Messi'ye gönderme İspanya 1. Futbol Ligi (La Liga) ekiplerinden Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, tarihin en iyi futbolcusu olduğunu söyledi.

Ballon d'Or'un sahibi Cristiano Ronaldo oldu

Ballon d'Or'un sahibi Cristiano Ronaldo oldu Ballon d'Or'un sahibi belli oldu. Ballon d'Or'un bu yılki sahibi beklenildiği gibi Cristiano Ronaldo oldu.

Cristiano Ronaldo’nun annesi heyecandan sahaya bakamadı

Cristiano Ronaldo’nun annesi heyecandan sahaya bakamadı Real Madrid'in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, Malaga maçında attığı golle gol hasretine son verirken tribünde maçı izleyen annesi ise penaltı vuruşu sırasında sahaya bakamadı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER