Burak Yılmaz

Bir açıklama da babasından!

Bir açıklama da babasından! "Burak ve Lecce..." Beşiktaş'ın golcüsü Burak Yılmaz'ın babası deneyimli teknik direktör Fikret Yılmaz, yıldız futbolcunun transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Burak Yılmaz'ın menajerinden transfer açıklaması

Menajerinden transfer açıklaması İtalya Serie A ekibi Lecce’nin ısrarla istediği Burak Yılmaz, geleceğiyle ilgili kararını verdi. Yıldız futbolcunun menajeri Necdet Ergezen'den flaş bir açıklama geldi.

Lecce'den flaş Burak Yılmaz açıklaması

Lecce'den flaş Burak Yılmaz açıklaması Serie A'nın yeni ekiplerinden Lecce, yaz transfer döneminde Beşiktaş'ın golcü futbolcusu Burak Yılmaz'ı kadrosuna katmak için girişimlerde bulunmuştu. İtalyan ekibinin teknik direktörü Fabio Liverani'den 33 yaşındaki santrforla ilgili flaş bir açıklama geldi.

Beşiktaş'tan Burak Yılmaz açıklaması

Beşiktaş'tan Burak Yılmaz açıklaması Beşiktaş'ın yıldız ismi Dorukhan Toköz'ün menajerliğini yürüten Necdet Ergezen, İtalyan basınına Burak Yılmaz'ın Lecce'ye transfer olma ihtimalini değerlendirdi.

Burak Yılmaz Lecce için kararını verdi

Burak Yılmaz Lecce için kararını verdi İtalyan ekibi Lecce'nin transfer etmek istediği Burak Yılmaz, kararını verdi. Kızlarından uzak kalmak istemeyen golcü futbolcu, kariyerinin son dönemini İstanbul'da ve Beşiktaş forması altında geçirmek istiyor.

Lecce'nin Burak Yılmaz ısrarı sürüyor

Lecce'nin Burak Yılmaz ısrarı sürüyor Beşiktaş için bir diğer transfer iddiası da İtalyanlar tarafından gündemde tutulmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta menajerler aracılığıyla Burak'la temasa geçen ancak ret cevabı alan Lecce, Burak konusunda ısrarcı olmayı sürdürüyor.

Burak Yılmaz'a Serie A’dan sürpriz talip

Burak Yılmaz'a Serie A’dan sürpriz talip Hem Beşiktaş hem de milli takım ile iyi bir performans ortaya koyan golcü oyuncu Burak Yılmaz'a Serie A'dan talip çıktı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER