Burak Yılmaz

Lecce'nin Burak Yılmaz aşkı bitmek bilmiyor

Lecce'nin Burak Yılmaz aşkı bitmek bilmiyor Adı bir dönem Lecce ile anılan Burak Yılmaz için flaş bir iddia ortaya atıldı. İtalya Serie A’nın yeni ekibinin, 33 yaşındaki golcüden vazgeçmediği ve bu transfer için son ana kadar girişimlerini sürdüreceği bilgisine ulaşıldı.

Beşiktaş Burak Yılmaz'ın alternatifini arıyor

Beşiktaş Burak Yılmaz'ın alternatifini arıyor Burak Yılmaz’ın sakatlığı sonrasında forvet mevkisine transfer yapmak için çalışmalarını hızlandıran Beşiktaş, Romanya’nın Cluj takımında forma giyen George Tucudean’ı da değerlendirmeye aldı.

Beşiktaş’a son dakika Burak Yılmaz şoku! Ayrılıyor

Beşiktaş’a son dakika Burak Yılmaz şoku! Ayrılıyor Lecce'nin Burak Yılmaz aşkı bitmiyor. Daha önce iki kez Beşiktaş’la masaya oturmasına rağmen siyah beyazlı kulübü bir türlü ikna edemeyen Lecce, bu sefer Burak Yılmaz’ın işini bitirmeye geliyor.

Beşiktaş kaptanı Burak Yılmaz icralık oldu

Beşiktaş kaptanı Burak Yılmaz icralık oldu Eski eşi İstem Yılmaz, boşandıktan bir süre sonra Beşiktaşlı futbolcu Burak Yılmaz'ın 2018'e ait kira, aidat, elektrik, su ve doğalgaz faturalarını ödemediğini belirterek harekete geçti.

Kulüpten resmi açıklama geldi! Burak Yılmaz...

Kulüpten resmi açıklama geldi! Burak Yılmaz... Beşiktaş futbol A takım direktörü Ali Naibi, "Burak bu sene burada kalacak ve bizi şampiyonluğa götürecek yolda önemli katkıda bulunacaktır" dedi.

Lecce yetkilileri Burak Yılmaz için İstanbul'da!

Lecce yetkilileri Burak Yılmaz için İstanbul'da! Menajer Özkan Doğan, Lecce CEO'su Mauro Meluso'nun teklifini kulübe iletirken, Beşiktaş Yönetimi ile toplantı yapıldı.

Burak Yılmaz'a Lens'ten doğum günü hediyesi

Burak Yılmaz'a Lens'ten doğum günü hediyesi Beşiktaş’ın yıldız golcüsü Burak Yılmaz, dün 34 yaşına girdi. Kral lakaplı başarılı futbolcuya en anlamlı hediye, takım arkadaşı Jeremain Lens’ten geldi. Hollandalı oyuncu, kendisinde bulunan 17 numarayı, yeni sezonda bu sayıyla özdeşleşen takım arkadaşına vermeyi kabul etti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER