Burak Yılmaz

Beşiktaş'ta taraftar Burak Yılmaz'ı tribüne çağırdı!

Beşiktaş'ta taraftar Burak Yılmaz'ı tribüne çağırdı! Skorer - Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş, Bursaspor'u konuk ederken Vodafone Park'ta Burak Yılmaz gelişmesi yaşandı.

Burak Yılmaz'dan flaş sözler! Beşiktaşlı olduğumu herkes bilir

'Beşiktaşlı olduğumu oynadığım her takım bilir' Beşiktaş Kulübü, yeni transferleri Burak Yılmaz, Shinji Kagawa, Nicolas Isimat-Mirin ve Muhayer Oktay için imza töreni düzenledi. Beşiktaş'ın yeni forveti Burak Yılmaz, siyah-beyazlı ekibin taraftarı olduğunun oynadığı her takımda bilindiğini söyledi.

Burak Yılmaz 12 yıl sonra Beşiktaş forması ile taraftarın önünde

12 yıl sonra Beşiktaş forması ile taraftarın önünde Beşiktaş'a dönüşü taraftarlar arasında sert tartışmalara ve bölünmelere yol açan Burak Yılmaz, B.B. Erzurumspor maçıyla 12 yıl aradan sonra Siyah-beyazlı forma ile taraftarın önüne çıkacak.

Şenol Güneş'ten Burak Yılmaz'a destek

Şenol Güneş'ten Burak Yılmaz'a destek Akhisar maçında taraftardan tepki gördüğü için üzgün olan Burak Yılmaz’a, hocası Şenol Güneş’ten destek geldi

Beşiktaş'ta flaş Burak Yılmaz gelişmesi!

Beşiktaş'ta flaş Burak Yılmaz gelişmesi! Beşiktaş, Akhisarspor maçının hazırlıklarını sabah yaptığı çalışmayla sürdürdü. Yeni transfer Burak Yılmaz, antrenmanın tamamında takımla çalışırken, çift kale maçta 'as' takımda oynadı.

Şenol Güneş taraftara karşı Burak Yılmaz'ı savundu

Şenol Güneş taraftara karşı Burak Yılmaz'ı savundu Şenol Güneş, bazı taraftarların transferine karşı çıktığı Burak Yılmaz hakkında açıklamalarda bulundu. Tecrübeli teknik adam, "Hataları olmuştur, hepimizin oldu ancak kalbi temiz bir çocuktur" dedi.

Cyle Larin'den Burak Yılmaz hakkında flaş sözler

Cyle Larin'den Burak Yılmaz hakkında flaş sözler Beşiktaş'ın Kanadalı oyuncusu Cyle Larin, "Burak Yılmaz çok deneyimli bir oyuncu. Burada olması gerçekten güzel. Forvet hattındaki rekabeti yükseltecektir." dedi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER