Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi Abdullah Avcı'nın tazminatını açıkladı

Ahmet Nur Çebi Abdullah Avcı'nın tazminatını açıkladı Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Sergen Yalçın'dan önceki teknik direktör Abdullah Avcı için konuştu. Çebi, Avcı'nın 30 milyon TL tazminatı olduğunu ve iş bulana kadar siyah-beyazlıların maaşını ödemekle yükümlü olduğunu söyledi.

Beşiktaş evinde Antalyaspor'a mağlup oldu

Beşiktaş evinde Antalyaspor'a mağlup oldu Süper Lig'in 27. haftasında Beşiktaş, sahasında Fraport TAV Antalyaspor'a 2-1 mağlup oldu.

Karius'tan Beşiktaş'a sitem dolu sözler

Karius'tan Beşiktaş'a sitem dolu sözler Beşiktaş'taki kiralık sözleşmesini fesheden Loris Karius, kariyeriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Karius, sitem dolu ifadeler kullandı.

Gökhan Gönül Fenerbahçe ile anlaştı mı?

Gökhan Gönül Fenerbahçe ile anlaştı mı? Fenerbahçe'de uzun süredir merak edilen Gökhan Gönül transferinin noktalandığı iddia edildi. Tecrübeli futbolcu Ali Koç'a net bir şekilde Fenerbahçe'ye dönmek istediğini iletti.

Beşiktaş'ta Muhammed Elneny krizi çözüldü

Beşiktaş'ta Muhammed Elneny krizi çözüldü Beşiktaş'ta Muhammed Elneny krizi çözüldü. Siyah beyazlı yönetim, alacaklarını gerekçe göstererek takımdan ayrılma aşamasına gelen Mısırlı futbolcu ile anlaşma sağladı.

Beşiktaş Eric Boakye için harekete geçti

Sergen Yalçın istedi yönetim harekete geçti Sloven basını, Beşiktaş'ın Olimpija takımında forma giyen 20 yaşındaki sağ bek Eric Boakye ile ilgilendiğini yazdı. Transfere teknik direktör Sergen Yalçın'ın da sıcak baktığı öğrenildi.

Mohamed Elneny alacaklarını istedi kriz çıktı

Mohamed Elneny alacaklarını istedi kriz çıktı Beşiktaş'ta Loris Karius'tan sonra şimdi de Mohamed Elneny krizi patlak verdi. Arsenal'den kiralık gelen Elneny, 600 bin euro'luk alacağı için bir süre önce ihtar çekmişti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER