Almanya

Almanya Mesut Özil ile ilgili hayal kırıklığı yaşıyor!

Almanya Mesut Özil ile ilgili hayal kırıklığı yaşıyor! Almanya Milli Takım Teknik Direktörü Joachim Löw, Mesut Özil ile ilgili bazı itiraflarda bulundu.

2024 Avrupa Şampiyonası'nın ev sahibi belli oldu

2024 Avrupa Şampiyonası'nın ev sahibi belli oldu UEFA, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'na ev sahipliği yapacak ülkeyi açıkladı. UEFA'da yapılan ve 17 kişinin katıldığı oylama sonucunda EURO 2024'e Almanya ev sahipliği yapacak!

Almanya'da EURO 2024 endişesi!

Almanya'da EURO 2024 endişesi! Dünya Kupası'na şok vedanın ardından Almanlar, EURO 2024'ü de Türkiye'ye kaptırmaktan korkuyor.

Almanya Teknik Direktörü Löw'den Mesut Özil'e destek

Almanya Teknik Direktörü Löw'den Mesut Özil'e destek Almanya Teknik Direktörü Löw, Dünya Kupası'na veda etmelerinin ardından yaptığı açıklamada "Elenmemizden sadece Mesut sorumlu değil, sorumluluğu ben üstleniyorum" dedi.

Alman Milli Takımı taraftarlardan özür diledi

Alman Milli Takımı taraftarlardan özür diledi 2018 FIFA Dünya Kupası F Grubu'ndaki üçüncü ve son maçında Güney Kore'ye 2-0 yenilerek turnuvaya grup aşamasında veda eden Almanya Milli takımı, taraftarlardan özür diledi.

Almanya Dünya Kupası'na veda etti

Almanya Dünya Kupası'na veda etti 2018 FIFA Dünya Kupası F Grubu maçında Almanya, Güney Kore'ye 2-0 yenildi. Bu sonuçla grupta Güney Kore 3 puanla 3., son şampiyon Almanya da 3 puanla 4. olarak turnuvaya veda etti.

Dünya Kupası'nda günün maçları (27 Haziran)

Dünya Kupası'nda günün maçları (27 Haziran) Dünya Kupası heyecanı devam ediyor. Günün en önemli maçında Almanya, Güney Kore ile karşı karşıya gelecek.