VİDEO GALERİ

PSV Eindhoven kadın futbol takımı bakın maçlara nasıl hazırlanıyor
PSV Eindhoven kadın futbol takımı bakın maçlara nasıl hazırlanıyor
Top ve kaleyi boyalı yumurta ile seçtiler

Top ve kaleyi boyalı yumurta ile seçtiler Bulgaristan'da oynanan bir maç öncesi maçın hakemi top ve kale seçiminde demir para kullanmak yerine boyalı yumurta tercih edince ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Böylesi görülmedi! Süper Lig ekibine 20 araçlık koruma

Böylesi görülmedi! Süper Lig ekibine 20 araçlık koruma Böylesi görülmedi! Büyükşehir Belediye Erzurumspor’a deplasmanda 2-0 yenilen Bursaspor'a 20 minibüslük polis koruması eşlik etti.. İşte o görüntüler..

Ekrem İmamoğlu ile Şenol Güneş'in güldüren diyaloğu

Ekrem İmamoğlu ile Şenol Güneş'in güldüren diyaloğu TFF ve beIN Sports tarafından düzenlenen Futbolun Süperleri ödül töreninde Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu arasında yaşananlar futbolseverleri güldürdü.. İşte Ekrem İmamoğlu'nun özellikle ödül almasını istediği kişinin Şenol Güneş olduğunu söylemesi üzerine yaşananlar..

Aykut Kocaman'dan Ersun Yanal'a gönderme

Aykut Kocaman'dan Ersun Yanal'a gönderme Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, "Galatasaray'ı şampiyonluktan ettik" diyor musunuz?" şeklindeki soruya, "Taşeron değiliz, burası Konyaspor. Kimsenin yoluna taş koymak değil işimiz" şeklinde cevap verdi. Kocaman'ın bu sözleri Ersun Yanal'a gönderme olarak yorumlandı.

TREND HABERLER