BASKETBOL VİDEO GALERİ

Attığı basketle

Attığı basketle "Yok artık" dedirtti Sosyal medya elindeki balonla basket atan bu yeteneği konuşuyor!

LeBron James'dan hayranına büyük jest

LeBron James'dan hayranına büyük jest LeBron James'dan hayranına büyük jest! NBA yıldızı LeBron James, bir hayranına ayakkabısını vermesiyle büyük alkış aldı.

Griezmann asisti yaptı, Josh Richardson tamamladı!

Griezmann asisti yaptı, Josh Richardson tamamladı! Fransız yıldız futbolcu Griezman, Miami Heat'in başarılı oyuncucu Josh Richardson'ın smaçına asist yaptı.

Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovicten üçlük şov

Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovicten üçlük şov Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic ile yardımcı antrenör Erdem Can arasındaki 3 sayı yarışmasının kazananı tecrübeli çalıştırıcı oldu.

Doğacak çocuğunun cinsiyetini eşinin sürprizi ile öğrendi

Doğacak çocuğunun cinsiyetini eşinin sürprizi ile öğrendi Anadolu Efes'in tecrübeli oyuncusu Doğuş Balbay, doğacak çocuğunun cinsiyetini eşinin maç sonu yaptığı sürpriz ile öğrendi.

Obradovic'ten basketbolculara fırça

Obradovic'ten basketbolculara fırça Maccabi FOX ile deplasmanda karşı karşıya gelen temsilcimiz Fenerbahçe'de Zeljko Obradovic rüzgarı testi. Başarılı koç, oyuncularını sert bir dille uyararak maçın kazanılmasını sağladı.

Seriye bağladı! Obradoviç'ten üçlük şov

Seriye bağladı! Obradoviç'ten üçlük şov Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradoviç ile yardımcı antrenör Erdem Can, üçlük sayı yarışması düzenlediler. O anlar kameraya böyle yansıdı.

Obradovic'ten taraftarlara fırça

Obradovic'ten taraftarlara fırça Turkish Airlines EuroLeague'deki temsilcimiz Fenerbahçe, 16 sayı geriden gelerek Zalgiris Kaunas'ı 82-75 mağlup etti. Maç sonu aşırı şekilde sevinen taraftarlar, Obradovic'i kızdırdı.

İsmet Badem hayatını kaybetti!

İsmet Badem hayatını kaybetti! Türk basketbolunun duayen ismi İsmet Badem motosiklet kazasında hayatını kaybetti.

Shaquille O'Neal köpek balıklarıyla dolu suda büyük tehlike atlattı

Shaquille O'Neal köpek balıklarıyla dolu suda büyük tehlike atlattı NBA tarihinin en önemli basketbolcularından Shaquille O'Neal, köpek balıklarıyla dolu okyanusta kafes dalışı yaptı. 46 yaşındaki efsane, bir köpek balığının kafesin bölmesinden içeri girmesiyle büyük bir tehlike atlattı.

TREND HABERLER