FUTBOL

Stuttgart CEO'sundan şok Ozan Kabak açıklaması! Tam bir masal...

Ozan Kabak'ın transferinin arkasında Bayern Münih'in olduğu iddialarına Stuttgart'tan net bir cevap geldi.

Stuttgart CEO'sundan şok Ozan Kabak açıklaması! Tam bir masal...

Alman medya organı Kicker'e göre; Galatasaray'ın 11 milyon euro karşılığında Stuttgart'a sattığı Ozan Kabak'ın transferinde Bayern Münih'in de payı olduğu belirtmiş, Münih ekibinin Ozan Kabak'ın bonservisinde katkı yaparak oyuncunun bir sonraki transferi için öncelik hakkı aldığı iddia edilmişti.

Stuttgart'ın CEO'su Michael Reschke, BİLD'e yaptığı açıklamalarla Ozan hakkında çıkan iddiaları kesin bir dille yalanladı.  

"OYUNCU TAMAMEN BİZE AİT"

Konuyla ilgili net ifadeler kullanan Reschke, 'Çıkan haberler tam bir masal. Ozan Kabak'ın transferi için hiçbir kulüple ön anlaşma yapmadık. Oyuncu tamamen Stutgart'a aittir. Başka hiçbir kulübün dahli yoktur. Neden böyle yanıltıcı bilgilerin yayıldığını anlamıyorum. Biz bu transferi sadece kendimiz yaptık.' dedi.

Galatasaray'da bir ayrılık daha! Ozan Kabak'tan sonra o da gidiyor

"OZAN, PAVARD ÖRNEĞİNİ GÖRDÜ"

Reschke ayrıca 'Avrupa'nın en büyük kulüplerinden teklif varken Ozan'ın bizi seçmesi çok övünç verici. Biz onu Stuttgart'ın süregelen vizyonu sayesinde kazandık. Ozan ayrıca Pavard örneğini de gördü. Stuttgart genç oyuncular için seksi bir kulüp. Tabiki onun için çok önceden çalışmaya başlamamız bu transferde çok etkili oldu.' dedi.

Yorumlar