Ozan Kabak

Ozan Kabak'ın ardından bir Türk transfer daha! Stuttgart Atakan Karazor'u kadrosuna kattı

Ozan Kabak'ın ardından bir Türk transfer daha! Bundeasliga takımlarından Stuttgart Ozan Kabak'ın ardından bir Türk transfer daha yaptı.. İkinci lig ekibi Holsten Kiel'in Türk asıllı futbolcusu Atakan Karazor'u transfer ederek kadrosunu güçlendirdi.

Ozan Kabak için inanılmaz rakam! 30 milyon euro

Ozan Kabak için inanılmaz rakam! 30 milyon euro Nürnberg karşısında oynadığı futbolla takımını sırtlayan Ozan Kabak'ın değerinin 30 milyon euro'yu bulduğu iddia edildi.

Almanlar Ozan Kabak'ı duyurdu! Sezon sonu transfer oluyor

Almanlar duyurdu! Sezon sonu transfer oluyor Galatasaray'dan devre arasında 11 milyon euroya transfer olan Ozan Kabak için sürpriz haber yapıldı.

Ozan Kabak Galatasaray'a geri dönüyor

Ozan Kabak Galatasaray'a geri dönüyor Galatasaray'da devre arası transfer döneminde 11 milyon Euro bonservis bedeliyle Stuttgart'a transfer olan ve sarı-kırmızılılara önemli bir transfer kaynağı yaratan Ozan Kabak ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Stuttgart'ta Ozan Kabak maçın adamı seçildi

Stuttgart'ta Ozan Kabak maçın adamı seçildi Almanya Bundesliga'nın 26 haftasında Hoffenheim ile 1-1 berabere kalan Stuttgart'ta Ozan Kabak maçın adamı oldu.

A Milli Takım'ın aday kadrosu açıklandı!

A Milli Takım'ın aday kadrosu açıklandı! A Milli Futbol Takımı'nın EURO 2020 Elemeleri'nde oynayacağı Arnavutluk ve Moldova maçlarının aday kadrosu açıkladı.

Ozan Kabak ilk maçına çıktı! Alman basını Onu konuşuyor

Ozan Kabak ilk maçına çıktı! Alman basını Onu konuşuyor Galatasaray'dan Stuttgart'a transfer olan Ozan Kabak, ilk maçına dün Bavyera deplasmanında çıktı.