Stuttgart

Ozan Kabak'ın ardından bir Türk transfer daha! Stuttgart Atakan Karazor'u kadrosuna kattı

Ozan Kabak'ın ardından bir Türk transfer daha! Bundeasliga takımlarından Stuttgart Ozan Kabak'ın ardından bir Türk transfer daha yaptı.. İkinci lig ekibi Holsten Kiel'in Türk asıllı futbolcusu Atakan Karazor'u transfer ederek kadrosunu güçlendirdi.

Ozan Kabak için inanılmaz rakam! 30 milyon euro

Ozan Kabak için inanılmaz rakam! 30 milyon euro Nürnberg karşısında oynadığı futbolla takımını sırtlayan Ozan Kabak'ın değerinin 30 milyon euro'yu bulduğu iddia edildi.

Fenerbahçe'de Miha Zajc için kulüpler sıraya girdi

Fenerbahçe'de Miha Zajc için kulüpler sıraya girdi Sloven Milli Takımı’nın beyni olan Fenerbahçeli futbolcu Miha Zajc için Alman kulüpleri sıraya girdi.

Dünya devi Ozan Kabak için harekete geçti

Dünya devi Ozan Kabak için harekete geçti Sezon sonunda kadroyu yenileyecek olan Real Madrid'de Fransız stoper Varane'ın yerine Ozan Kabak ismi geçiyor.

Stuttgart'ta Ozan Kabak maçın adamı seçildi

Stuttgart'ta Ozan Kabak maçın adamı seçildi Almanya Bundesliga'nın 26 haftasında Hoffenheim ile 1-1 berabere kalan Stuttgart'ta Ozan Kabak maçın adamı oldu.

Bayern Münih Stuttgart'ı dağıttı

Bayern Münih Stuttgart'ı dağıttı Bundesliga'da Bayern Münih, sahasında Stuttgart’ı 4-1 yendi. Galatasaray'dan Stuttgart’a transfer olan Ozan Kabak, karşılaşmada 90 dakika sahada kaldı.

Fenerbahçeli Ömer Faruk Beyaz Avrupa'nın devlerini peşine taktı

Fenerbahçeli genç yıldız Avrupa'nın devlerini peşine taktı Chelsea ve Manchester United'ın da bulunduğu birkaç Premier Lig ekibi, Fenerbahçe'nin genç yıldızı Ömer Faruk Beyaz'ı izlemeye aldı.