SPOR MAGAZİN

Sneijder eşinden boşanacağı iddialarını yalanladı

Bir dönem Galatasaray forması giyen Wesley Sneijder, eşi Yolanthe Cabau'dan ayrılacağı iddialarına sosyal medyadan cevap verdi. Yıldız futbolcu, "Henüz ayrılmadık" paylaşımıyla haberleri yalanladı.

Sneijder eşinden boşanacağı iddialarını yalanladı

Galatasaray ve Hollanda Milli Takımı'nın eski yıldızı Wesley Sneijder ile fotomodel ve televizyon sunucusu eşi Yolanthe Cabau'nun boşanacağı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü.

"HENÜZ AYRILMADIK"

Yıldız futbolcu, iddiaların ardından sosyal medya hesabından eşi Yolanthe Cabau ve oğlu Xess Xava'nın fotoğrafını paylaşarak, "Batırdım! Birden fazla kez batırdım. Gizliliğe saygı için söylüyorum. Henüz ayrılmadık" notuyla boşanmayacaklarını duyurdu.

YOLANTHE 3 KEZ HOLLANDA'NIN EN SEKSİ KADINI SEÇİLDİ

Uzun süre fotomodellik, dizi oyunculuğu ve televizyon sunuculuğu yapan Yolanthe Cabau van Kasbergen, bir erkek dergisi tarafından 3 kez, "Hollanda'nın en seksi kadını" seçildi. Çift 2009 yılında bir otoparkta öpüşme görüntülerinin medyaya yansımasının ardından birlikteliklerini açıklamış ve 2010 yılında da evlenmişti. Sneijder çiftinin bu evlilikten Xess Xava adında bir erkek çocuğu oldu. Sneijder'in ilk evliliğinden de bir oğlu bulunuyor.

Yorumlar