Yolanthe Cabau

Sneijder Yolanthe'den ayrıldıktan sonra acı çektiğini itiraf etti

Sneijder'den Yolanthe itirafı! Otobiyografisi cumartesi günü satışa çıkacak Galatasaraylı eski futbolcu Wesley Sneijder'in kitabından bazı bölümler yayınlandı. Sneijder'in özellikle ayrılık yaşadığı eşi Yolanthe Cabau ile ilgili kendini suçladığı sözler dikkat çekti.

Hollanda basınından Yolanthe ve Sneijder hakkında bomba iddia

Hollanda basınından Yolanthe ve Sneijder hakkında bomba iddia Hollanda basını bir dönem Galatasaray forması giyen ve önemli başarılara imza atan Wesley Sneijder ve Yolanthe ikilisi hakkında bomba bir iddia ortaya attı.

Wesley Sneijder ve Yolanthe Cabau'dan sürpriz karar

Wesley Sneijder ve Yolanthe Cabau'dan sürpriz karar Bir dönem Galatasaray forması giyen Hollandalı yıldız oyuncu Wesley Sneijder eşi Yolanthe Cabau ile ayrılma kararı aldı.

Wesley Sneijder Galatasaray kararını verdi

Wesley Sneijder Galatasaray kararını verdi Sarı-Kırmızılı taraftarın en gözde ismi olan Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder'in önceliği yine Galatasaray.

Wesley Sneijder veda sinyalleri verdi

Wesley Sneijder veda sinyalleri verdi Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, eşinin Türkiye'ye dönüp dönmeyeceğini bilmediğini söyleyerek ayrılık sinyalleri verdi..

Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau genç kızları fuhuştan kurtardı

Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau genç kızları fuhuştan kurtardı Galatasaray'ın yıldızı Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau, eşi benzeri görülmemiş bir kampanya düzenledi..

TREND HABERLER
TREND HABERLER