Wesley Sneijder

Wesley Sneijder futbola geri dönüyor

Wesley Sneijder futbola geri dönüyor Futbol kariyerine son veren eski Galatasaraylı Wesley Sneijder için Hollanda ekibi Utrecht harekete geçti. Taraftarlarının isteği sonrası kulüp yönetimi, Sneijder'e futbolcu olarak 1 yıllık sözleşme teklif ettiği ortaya çıktı.

Sneijder Yolanthe'den ayrıldıktan sonra acı çektiğini itiraf etti

Sneijder'den Yolanthe itirafı! Otobiyografisi cumartesi günü satışa çıkacak Galatasaraylı eski futbolcu Wesley Sneijder'in kitabından bazı bölümler yayınlandı. Sneijder'in özellikle ayrılık yaşadığı eşi Yolanthe Cabau ile ilgili kendini suçladığı sözler dikkat çekti.

Galatasaray Wesley Sneijder'in doğum gününü unutmadı

Galatasaray Wesley Sneijder'in doğum gününü unutmadı Galatasaray, 36 yaşına giren Hollandalı eski futbolcusu Wesley Sneijder'in doğum gününü unutmadı ve sosyal medya hesaplarından kutlama mesajı yayımladı.

Galatasaray’da Hasan Şaş’ın yerine Wesley Sneijder geliyor

Hasan Şaş’ın yerine Wesley Sneijder geliyor Galatasaray’da Hasan Şaş’ın yardımcı antrenörlükten istifa etmesinin ardından yerine kim geçecek büyük merak konusu oldu. Konuyla ilgili ortaya çok konuşulacak iddia atıldı. Wesley Sneijder’in Hasan Şaş’ın yerine geleceği iddia edildi.

Younes Belhanda'dan Wesley Sneijder itirafı

Belhanda'dan Sneijder itirafı Sürekli olarak Wesley Sneijder'le karşılaştırılmaktan rahatsızlık duyduğunu belirten Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, Sneijder'in kendisinden daha iyi olduğunu söyledi.

Wesley Sneijder'in son hali görenleri şaşırttı

Sneijder'in son hali görenleri şaşırttı Türkiye'de bir dönem Galatasaray forması giyen Wesley Sneijder, RTV Utrecht'te katıldığı programda futbol kariyeri ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Sneijder'in son hali ise görenleri çok şaşırttı.

Wesley Sneijder yeni mesleğini açıkladı

Wesley Sneijder yeni mesleğini açıkladı Galatasaray'da bir dönem oynadığı futbolla sarı kırmızılı taraftarın gönlüne taht kuran Sneijder'den açıklama geldi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER