BEŞİKTAŞ

Şenol Güneş Adriano'yu idmandan kovmuş

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in "Kafası başka yerde oyuncu istemiyorum." diyerek Adriano'yu idmandan kovduğu, Adriano'nun "Tamam takımda kalıyorum." ifadesinin ardından takıma döndüğü ortaya çıktı.

Şenol Güneş Adriano'yu idmandan kovmuş

Beşiktaş'da Portekizli yıldız Quaresma kadar durumu belirsizliğini koruyan Adriano ile ilgili de bir detay ortaya çıktı.

Son olarak teknik direktör Şenol Güneş'e Beşiktaş'ta kalmak istediğini belirten Brezilyalı yıldız Adriano'nun teknik patron Güneş tarafından idmandan kovulduğu belirlendi.

"KAFASI BAŞKA YERDE OYUNCU İSTEMİYORUM"

Güneş'in bir süre önce tutum ve davranışlarından rahatsız olan Adriano'ya tercümanı aracılığı ile "Kafası başka yerde oyuncu istemiyorum" şeklinde haber göndererek idmandan çıkarttığı ifade edildi. Yıldız futbolcunun daha sonra ailesi ve menajeriyle konuştuktan sonra teknik direktör Şenol Güneş'e gelerek, "Hocam kararımı verdim kalıyorum" dediği bunun üzerine tekrar takıma döndüğü ifade edildi.

SAMBACI KAFA KARIŞTIRDI

Beşiktaş'ta Adriano konusunda yaşanan bu gelişmeden kısa bir süre sonra teknik direktör Şenol Güneş'in transfer komitesiyle yaptığı görüşmede, Adriano'nun yine de kafası karışık olduğunu buna göre hazırlık yapılmasını isteği öğrenildi.

Yorumlar 1 yorum