Adriano

Beşiktaş'ta Quaresma ve Adriano Rize'ye götürülmedi

Beşiktaş'ta iki isim kadroya alınmadı Spor Toto Süper Lig'de yarın Çaykur Rizespor'la deplasmanda karşılaşacak Beşiktaş'ta hafif sakatlıkları bulunan Quaresma ve Adriano maç kadrosunda yer almadı.

Beşiktaş'ta Adriano'nun da bileti kesildi

Beşiktaş'ta Adriano'nun da bileti kesildi Beşiktaş’ta gelecek sezon Medel’den sonra Brezilyalı sol bek ile de yolların ayrılacağı öğrenildi. Yönetim sözleşmesi sona erecek olan Sambacı’ya yeni bir teklif yapmayacak.

Adriano'nun Beşiktaş'ta kalmak için şartı var

Adriano'nun Beşiktaş'ta kalmak için şartı var Beşiktaş Yönetimi, sözleşmesi sezon sonu bitecek olan sol beke 1+1 yıllık yeni kontrat teklif etmeyi planlıyor. Santos'un önerisini kabul etmeyen Adriano ise opsiyonsuz 2 senelik mukavele istiyor.

 Beşiktaş'ta bir ayrılık daha! O isim de gidiyor

Beşiktaş'ta bir ayrılık daha! O isim de gidiyor Vagner Love’ın ardından vatandaşı Adriano’nun da ocak ayında Beşiktaş ile yollarını ayıracağı, sözleşmesini feshetmeye çalıştığı bildirildi.

Adriano'nun kartı neden iptal olmadı?

Adriano'nun kartı neden iptal olmadı? Beşiktaş-Rizespor maçında Adriano'nun gördüğü sarı-kart tartışma yarattı. Ancak VAR kuralları gereği kart sadece tek bir durumda iptal oluyor.

Beşiktaş'a Göztepe maçı öncesi kötü haber

Beşiktaş'a Göztepe maçı öncesi kötü haber Spor Toto Süper Lig'in 9. haftasında deplasmanda Göztepe ile karşılaşacak Beşiktaş'ta sakatlıkları bulunan Adriano, Pepe ve Adem Ljajic maç kadrosuna dahil edilmedi.

Beşiktaş'ta Adriano yeniden sakatlandı

Beşiktaş'ta Adriano yeniden sakatlandı Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldızı Adriano, U21 takımıyla oynanan antrenman maçında yeniden sakatlandı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER