BAŞAKŞEHİR

Medipol Başakşehir'de Arda Turan depremi

Medipol Başakşehir'in geçtiğimiz sezonun devre arasında Barcelona'dan kiraladığı Arda Turan hakkında gündemi sarsacak bir iddia dündeme geldi. Bu iddianın sahibi ise Katalan basını.. Arda Turan hakkındaki bomba iddia haberimizde...

Medipol Başakşehir'de Arda Turan depremi

Medipol Başakşehir'in geçtiğimiz sezonun devre arasında Barcelona'dan kiraladığı Arda Turan hakkında Katalonya'da yayım yapan El Confidencial gazetesinden müthiş bir iddia geldi.. Arda Turan gelecek sezon Başakşehir'de olmayacak!

GELİR SAĞLAMAK İSTİYORLAR

Başakşehir'le yapılan anlaşma gereği her transfer döneminde oyuncuyu başka bir kulübe gönderme hakkına sahip olan Katalan devinin Arda'yı sözleşmesi bitmeden satarak kulübe gelir sağlamak istediği kaydedildi. Haberde Barça'nın yıldız futbolcuyu satmak için öncelikle Başakşehir'le görüşeceği ancak Başakşehir yönetiminin şu an için böyle bir anlaşmaya sıcak bakmadığı ifade edildi.

BONSERVİSİ İLE GÖNDERMEK ZOR

Öte yandan Arda'nın gerek kötü performansı gerekse de saha dışında adının karıştığı olaylar nedeniyle başka bir takıma bonservisiyle birlikte gönderilmesinin çok zor olduğu yorumunda bulunuldu. Bu sezon 16 maçta tek bir gol bile kaydedemeyen ve güncel piyasa değeri 1,5 milyon euro'ya kadar düşen yıldız isim, 2015 yazında Atletico Madrid'den 34 milyon euro karşılığında Barcelona'ya transfer olmuştu. 

Yorumlar