Başakşehir

Diagne'den Başakşehir'e olay gönderme

Diagne'den Başakşehir'e olay gönderme Başakşehir'de zirve yarışına giren Galatasaray'ın golcü futbolcusu Mbaye Diagne, Medipol Başakşehir maçının ardından olay bir göndermede bulundu

Galatasaray'dan Göksel Gümüşdağ'a cevap geldi

Galatasaray'dan Göksel Gümüşdağ'a cevap Başakşehir Kulüp Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın VAR konusunda söylediği sözler üzerine Galatasaray Kulübü'nden Göksel Gümüşdağ'a cevap geldi.

Bomba iddia! Abdullah Avcı Beşiktaş ile anlaştı

Bomba iddia! Abdullah Avcı Beşiktaş ile anlaştı Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Abdullah Avcı Beşiktaş ile anlaştı.

Göksel Gümüşdağ'dan Abdurrahim Albayrak'a sert sözler

Abdurrahim Albayrak'a sert sözler! Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Galatasaray yönetiminden Abdurrahim Albayrak'ın yaptığı açıklamalara yönelik sert açıklamalarda bulundu.

Başakşehir Abdurrahim Albayrak için harekete geçti!

Başakşehir Albayrak için harekete geçti! Medipol Başakşehir, son günlerde yaşanan tartışmaları mahkemeye taşıyor. Turuncu Lacivertliler Abdurrahim Albayrak'ın Fenerbahçe maçından sonraki açıklamaları için suç duyurusunda bulunacak.

Başakşehir önce

Başakşehir önce "Fenerbahçe" dedi sonra değiştirdi Medipol Başakşehir'in Çaykur Rizespor maçı için yaptığı açıklamada önemli bir detay kısa süre içinde değiştirildi.

Göksel Gümüşdağ ateş püskürdü! Mahkemeye vereceğiz

Albayrak'a ateş püskürdü! Mahkemeye... Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın Fenerbahçe derbisi sonrasında yaptığı açıklamalara çok sert cevap verdi.