Arda Turan

Arda Turan Başakşehir'de kalacak mı?

Arda Turan Başakşehir'de kalacak mı? Başakşehir’de yüksek maliyetine karşın sergilediği performansla hayal kırıklığı yaratan Arda Turan’la ara transfer döneminde yolların ayrılması gündeme geldi.

Arda Turan hapis cezasını duyunca çıldırdı

Arda Turan hapis cezasını duyunca çıldırdı Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin'in yargılandıkları davanın üçüncü duruşmasında Arda Turan'a kasten yaralama ve ruhsatsız silah suçundan ceza verildi. Turan, cinsel taciz suçundan ise beraat etti.

Arda Turan için görüşmeler başladı!

Arda Turan için görüşmeler başladı! Türkiye'nin son dönemde en çok konuştuğu transfer haberleri arasında Falcao, Luiz Gustavo ve diğer birkaç isim var... Bu kez ise Arda Turan transfer haberi gündeme geldi.

Arda Turan ve Dorukhan Toköz açıklaması

Arda Turan ve Dorukhan Toköz açıklaması Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Burak Yılmaz, Dorukhan Toköz ve Arda Turan transferleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Abdurrahim Albayrak yüz yüze görüşecek!

Abdurrahim Albayrak yüz yüze görüşecek! Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Arda Turan'ın menajeri ile görüşecek.

Arda Turan Galatasaray'a geri dönüyor

Arda Turan Galatasaray'a geri dönüyor 2011-2012 sezonunun başında Galatasaray'dan Atletico Madrid'e transfer olan Arda Turan yuvaya geri dönüyor.

Ve Arda Turan Galatasaray'a dönüyor!

Ve Arda Turan Galatasaray'a dönüyor! Cimbom’da adını duyuran Arda Turan ile Terim arasında buzlar eridi. Yönetim de yıldız oyuncunun geri dönmesine onay verdi. Başakşehir ve Barcelona ile görüşüldükten sonra bu transferin mutlu sonla bitmesi bekleniyor.