Arda Turan

Arda Turan ve Dorukhan Toköz açıklaması

Arda Turan ve Dorukhan Toköz açıklaması Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Burak Yılmaz, Dorukhan Toköz ve Arda Turan transferleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Abdurrahim Albayrak yüz yüze görüşecek!

Abdurrahim Albayrak yüz yüze görüşecek! Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Arda Turan'ın menajeri ile görüşecek.

Arda Turan Galatasaray'a geri dönüyor

Arda Turan Galatasaray'a geri dönüyor 2011-2012 sezonunun başında Galatasaray'dan Atletico Madrid'e transfer olan Arda Turan yuvaya geri dönüyor.

Ve Arda Turan Galatasaray'a dönüyor!

Ve Arda Turan Galatasaray'a dönüyor! Cimbom’da adını duyuran Arda Turan ile Terim arasında buzlar eridi. Yönetim de yıldız oyuncunun geri dönmesine onay verdi. Başakşehir ve Barcelona ile görüşüldükten sonra bu transferin mutlu sonla bitmesi bekleniyor.

Galatasaray'da Arda Turan sürprizi!

Galatasaray'da Arda Turan sürprizi! Galatasaray eski yıldızları Arda Turan ve Mehmet Topal'ı gündemine aldı. İki oyuncu da Sarı-Kırmızılı formayı yeniden giymeye sıcak bakıyor. Görüşmelerin kısa süre içinde netleşmesi bekleniyor.

Arda Turan'dan Fatih Altaylı'ya 'göbek' cevabı

Arda Turan'dan Fatih Altaylı'ya 'göbek' cevabı Arda Turan, geçen hafta çıktığı Bodrum tatilinde görüntülenmiş, göbekli fotoğrafı sosyal medyada olay olmuştu.

İspanyal basını yine Arda Turan'ı yazdı

İspanyal basını yine Arda Turan'ı yazdı La Liga devi Barcelona, Ocak 2018'de Medipol Başakşehir'e kiralık olarak gönderdiği Arda Turan'ın sözleşmesine her transfer döneminde başka bir kulübe satılabileceğine yönelik özel bir madde koydurmuştu.