KONYASPOR

Konyaspor Başkanı'ndan Fikret Orman'a sert cevap!

Süper Kupa Finali'nde yaşanan olaylar sonrası Fikret Orman, sert bir şekilde tepki göstermişti. Canlı yayına bağlanan Konyaspor başkanı Ahmet Şan ise Orman'ın bu açıklamalarına karşılık verdi.

Konyaspor Başkanı'ndan Fikret Orman'a sert cevap!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Konyaspor maçında yaşanan olaylarla ilgili açıklama yaptı. Orman, eğer Beşiktaş'a ceza verilirse dünyayı ayağa kaldıracağını ifade etti. Bu açıklamanın ardından Canlı yayına bağlanan Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, Orman'a yanıt verdi.

İşte Ahmet Şan'ın açıklamaları;

"Beşiktaş otobüslerinde kesici aletler çıktı, basına yansıdı. Konya otobüslerinde çıkmadı diye sevinmiştik. Biz kendi taraftarlarımızı en ağır şekilde cezalandıracağız. Başta kendi taraftarlarımız olmak üzere suça karışanlar ceza almalı."

"Fikret Başkan çok başarılı bir kulübün başkanı. Ama biz "Dünyayı ayağa kaldıracağız" gibi laflar söyleyemiyoruz. Dünyayı ayağa kaldıracağız gibi sözlerle bu olaylar çözülmez. Taraftarlarımızın sahaya girmesini onaylamıyoruz. Ama geçtiğimiz sezon da final maçlarında bu oldu. Sevinç abartılıyor. Taraftar grubu sorumlularıyla konuştum. Bıçakla sahaya giren taraftarı kimse tanımıyor."

Fikret Orman'dan TFF'ye ceza uyarısı

Yorumlar