Süper Kupa

Real Madrid Atletico Madrid Süper Kupa maçı golleri ve geniş özeti

Real Madrid Atletico Madrid Süper Kupa maçı golleri ve geniş özeti Ezeli rakipler Real Madrid ve Atletico Madrid, UEFA Süper Kupası için karşı karşıya gelirken maçı uzatmalarda bulduğu gollerle Atletico Madrid 4-2 kazandı.

UEFA Süper Kupa sahibini buluyor

UEFA Süper Kupa sahibini buluyor Kupayı müzelerine götürmek için karşılaşacak Real Madrid ve Atletico Madrid'in toplam futbolcu değeri 1 milyar 784 milyon 300 bin avro...

TFF Süper Kupa maçı biletleri satışa çıktı

TFF Süper Kupa maçı biletleri satışa çıktı Spor Toto Süper Lig şampiyonu Galatasaray ile Ziraat Türkiye Kupası şampiyonu Akhisarspor arasında Konya'da oynanacak TFF Süper Kupa maçının biletleri satışa sunuldu.

Galatasaray'ın efsaneleri Türk takımının başına geçiyor

Galatasaray'ın efsaneleri Türk takımının başına geçiyor Rus şirketi, Karşıyaka'nın futbol şubesine talip oldu. Galatasaray'ın efsane futbolcularından olan Hagi ve Popescu'yu Türkiye'ye gönderdi.

Türkiye Kupası ve Süper Kupa'nın yayın ihalesi sonuçlandı

Türkiye Kupası ve Süper Kupa'nın yayın ihalesi sonuçlandı Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen ve 2017-2018, 2018-2019 ve 2019-2020 sezonları Türkiye Kupası ve TFF Süper Kupa müsabakalarının televizyondan yayınlanmasına ilişkin ihale sonuçlandı.

Yaşa Mustafa Kemal Paşa pankartı neden stada alınmadı?

Yaşa Mustafa Kemal Paşa pankartı neden stada alınmadı? Samsun Valiliği, Süper Kupa maçında "Yaşa Mustafa Kemal Paşa" yazılı afişin neden stada alınmadığını açıkladı.

Fikret Orman'a soruşturma şoku!

Fikret Orman'a soruşturma şoku! Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın yeni transfer Lens'in imza töreni sonrası Süper Kupa mücadelesinde çıkan olaylar hakkında yaptığı “Burada bir ceza verilir de Beşiktaş işin içine sokulursa dünyayı ayağa kaldırırım” açıklaması savcılığı harekete geçirdi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER