GALATASARAY

Galatasaray'ın Ocak ayı planları bir bir ortaya çıkıyor

Galatasaray'da Ocak ayı planları bir bir ortaya çıkıyor! Sarı kırmızılılarda devre arası transfer dönemi oldukça hareketli geçmesi bekleniyor. Öne çıkan konular arasında transfer var... Ayrıca takım içindeki bazı isimler üzerinde de radikal kararlar alındı.

Galatasaray'ın Ocak ayı planları bir bir ortaya çıkıyor

Zorlu bir süreçten geçen Galatasaray'da son dönemde özellikle sakatlıklar can sıkıyor. Takım kurgusu üzerinde istikrarı yakalayamayan Terim, sürekli olarak farklı ilk 11'lerle sahaya çıkmaya başladı.

Bu da sonuçlara yansıyınca devre arası operasyonu kaçınılmaz oldu... Sorumluluk verdiği oyuncuların istediğini yapamadığını gören Terim, ocak ayında adeta bir kıyım yapmaya hazırlanıyor.

Birçok oyuncusundan tam verim alamayan tecrübeli teknik adam, takımdan göndermeyi düşündüğü isimleri de büyük ölçüde belirledi.

Terim'in, kadrosunda beğendiği isimler de var ve bu isimler üzerinde yaptığı çalışma özelinde bir oyuncusunu ödüllendirdi.

Peki, Terim'in ödüllendirdiği ile 'Takımdan gitsin' dediği isimler kimler?

Galatasaray Yönetimi, yıllık 400 bin euro alan ve takım arkadaşlarına göre çok az kazanan Ömer Bayram için zam kararı aldı. Yeni sözleşme ile birlikte 1.5 yılı kalan Ömer'in mukavelesi 2.5 yıla uzayacak.

Ömer Bayram, sabretti ve kazandı. Galatasaray'da sezon başında gönderilmek istenen ama son anda takımda kalan milli futbolcu için zam yapılmasına karar verildi.

Takımda en az kazanan isimlerin başında gelen ve yıllık 400 bin euro alan 28 yaşındaki futbolcuya iyileştirme yapılacak.

Zamla beraber Ömer'in 1.5 sene daha bulunan sözleşmesinde de değişikliğe gidilecek. Bununla birlikte Ömer'in mukavelesinin bir yıl daha uzatılacağı dile getirildi.

Son dönemde orta alanda oynadığı performansla beğeni toplayan Ömer Bayram, geçen yıl geldiği Galatasaray'da istenen çizgiyi yakalayamamış ve satış listesine konulmuştu.

İstediği ücret yüzünden Antalya ve Malatya'ya transferi son anda gerçekleşmeyen 28 yaşındaki futbolcu, bunun üzerine Galatasaray'da kalmıştı.

Ömer Bayram bu sezon özellikle orta alanda sergilediği performansla Fatih Terim'in yüzünü güldürürken, Gaziantep maçında mükemmel bir gole imza atmıştı. Ömer Bayram'ın ligde ise 3 asisti bulunuyor.

MARIANO PLANI...

Ocak ayı planları ortaya çıkıyor! Galatasaray'da gönderilecek ilk isim belli oldu: Mariano.

YOLLAR AYRILACAK!

Sabah'ta yer alan habere göre; Sezon sonu sözleşmesi bitecek Mariano ile devre arasında yollar kesin olarak ayrılacak.

Yorumlar 1 yorum