Transfer Haberleri

Fenerbahçe'nin çılgın transfer formülü!

Fenerbahçe'nin çılgın transfer formülü! Fenerbahçe'ye 'harcama limiti' konusunda Tahkim Kurulu'ndan da beklenen müjde gelmedi. Sarı- lacivertli kulübün itirazını dün karara bağlayan kurul; itirazın kısmen kabul edilerek harcama limitine 16 milyon TL daha eklenmesine oybirliği ile karar verildiğini açıkladı.

2019'da transfere 7,35 milyar dolar harcandı

2019'da transfere 7,35 milyar dolar harcandı Dünyadaki futbol kulüpleri, 2019'da transfere 7,35 milyar dolar harcadı.

Fenerbahçe'de şok ayrılık! Ali Koç açıkladı

Fenerbahçe'de şok ayrılık! Ali Koç açıkladı Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Gaziantep'i 2-0 yendikleri maçın ardından yaptığı açıklama Fenerbahçe'de köklü değişikliklerin olacağının habercisi niteliğindeydi.

Beşiktaş 40 bin Euro'ya Guilherme transferini bitirdi

Beşiktaş 40 bin Euro'ya transferi bitirdi Transfer çalışmaları için TFF'nin faiz indirimi kararını bekleyen ancak ret cevabı alan Beşiktaş, 2 milyon TL limiti bulunmasına rağmen Yeni Malatyaspor forması giyen Brezilyalı futbolcu Guilherme'yi kadrosuna kattı. Siyah-beyazlılar bu transfer için Yeni Malatyaspor'a da 40 bin Euro ödeyecek.

En çok transferi Ali Koç yaptı!

En çok transferi Ali Koç yaptı! Ali Koç, bugün itibariyla Fenerbahçe Kulübü Başkanlığı’nda 588’inci gününü doldurdu. Koç, sık sık bir önceki yönetimin uygulamaları nedeniyle mali açıdan zor durumda olduklarını ifade etse de, transfere ciddi paralar harcadı.

Beşiktaş'a transferde Lens müjdesi!

Beşiktaş'a transferde Lens müjdesi! Beşiktaş'ta gönderilecekler listesinde yer alan Lens'e Rusya Ligi'den teklif geldi.

İşte Ersun Yanal'ın biletini kestiği futbolcular!

İşte Ersun Yanal'ın biletini kestiği futbolcular! Teknik direktör Ersun Yanal, Fenerbahçe yönetimine sarı lacivertli takımdan göndermek istediği futbolcuları bildirdi. Fenerbahçe'nin transfere kaynak yaratmak adına Ersun Yanal ile işbirliği içinde olarak aldığı bu karar Fenerbahçe'de tam bir yaprak dökümüne sebep oldu. İşte Ersun Yanal'ın biletini kestiği futbolcular...