FENERBAHÇE

Fenerbahçe'ye kötü haber! Michael Frey'i eski kulübü istemiyor

Fenerbahçe’nin sezon başında Zürih’ten kadrosuna kattığı Michael Frey performansı ile isteneni karşılayamamıştı.. Eski kulübüne geri dönmesi beklenen Michael Frey 'den kötü haber geldi.. Zürih, oyuncusunu tekrar geri almayı düşünmüyor.

Fenerbahçe'ye kötü haber!  Michael Frey'i eski kulübü istemiyor

Eski takımına geri döneceği konuşulan Michael Frey için kapılar kapandı.. İsviçreli idarecilerin futbolcunun ayrılık sürecinde yaşanan sıkıntılardan dolayı bu olasılığa kapılarının kapalı olduğunu ifade ettikleri öğrenildi.
 
TALİBİ YOK
Sarı-lacivertli ekipteki geleceği merak konusu olan ancak gelecek sezon yola takımda devam etmesi zayıf bir ihtimal olarak görülen İsviçreli forvetin, şu ana kadar ciddi bir talibi çıkmadı. Başarılı bir dönem geçirdiği eski kulübü Zürih’in de bu transfere sıcak bakmadığı öğrenildi. 
 
ESKİ TAKIMI DA İSTEMİYOR
İsviçre ekibinin yöneticilerinin, olası bir Michael Frey transferine ilişkin yaptıkları değerlendirmelerde, bu olasılığa kapıyı tamamen kapattıkları belirlendi. Futbolcunun takımdan ayrılma sürecinin oldukça sancılı geçtiğine dikkat çeken Zürihli idarecilerin, kendisini yeniden takıma kazandırmayı bu yüzden düşünmediklerini ve gelecek sezonun kadrosunda kendisini düşünmediklerini ifade ettikleri öğrenildi. 

Yorumlar 1 yorum