Michael Frey

Fenerbahçe'ye büyük piyango!

Fenerbahçe'ye büyük piyango! Fenerbahçe'ye büyük piyango! Sarı Lacivertli ekipte gösterdiği performansla hayal kırıklığı yaratan ve satılmasına kesin gözüyle bakılan Michael Frey için Genk ve Anderlecht'in devrede olduğu belirtildi.

Fenerbahçe'de ilk ayrılık kesinleşti! Frey gidiyor

Fenerbahçe'de ilk ayrılık kesinleşti Fenerbahçe'de kötü geçen sezonun ardından kadroyu yeniden yapılandırma çalışmaları başladı.. Gelecek sezon güçlü bir kadro oluşturmak isteyen Fenerbahçe^de Ersun Yanal ve yardımcıları, Sportif Direktör Damien Comolli ile sık sık görüşmeler gerçekleştiriyor.

Fenerbahçe'ye kötü haber!  Michael Frey'i eski kulübü istemiyor

Fenerbahçe'ye Michael Frey'den kötü haber Fenerbahçe’nin sezon başında Zürih’ten kadrosuna kattığı Michael Frey performansı ile isteneni karşılayamamıştı.. Eski kulübüne geri dönmesi beklenen Michael Frey 'den kötü haber geldi.. Zürih, oyuncusunu tekrar geri almayı düşünmüyor.

Fenerbahçe'de ayrılık var! Michael Frey kendisine kulüp arıyor

Fenerbahçe'de ayrılık var! Kulüp arıyor Fenerbahçe büyük hayal kırıklığı yaratan transferlerinden biri olan Michael Frey'i gözden çıkardı.. Kendisine takım aramaya başlayan Frey için henüz talip yok..

Michael Frey'in yeni adresi belli oldu

Fenerbahçe'de ayrılık var! İşte yeni adresi Sezon başında Fenerbahçe'ye büyük umutlarla transfer olan Frey'in ayrılığı kesinleşti.

Fenerbahçeli golcü kulüp arıyor

Fenerbahçeli golcü kulüp arıyor Almanya’da Pubis ameliyatı olan Frey, menajerlik şirketi ile anlaşma yaptı.

Benzia kadro dışı kararını duyunca şoka girdi

Olay tepki! Kararı öğrenince şoka girdi Ligin ikinci yarısı için lig kadrosunu Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) gönderen Fenerbahçe'de Benzia listede yer almadı. Antrenman için Samandıra Can Bartu tesislerine geldiğinde listede yer almadığını öğrenen Cezayirli oyuncu şok oldu.