Michael Frey

Michael Frey tam not aldı

Michael Frey tam not aldı Nürnberg'e kiralanan Michael Frey ilk maçında tam not aldı.

Michael Frey Fenerbahçe'den ayrıldı! İşte yeni takımı

Fenerbahçe'ye büyük müjde! Sonunda gitti Ersun Yanal’ın kadroda düşünmediği Michael Frey, sonunda kendine kulüp buldu. 25 yaşındaki oyuncu, satın alma opsiyonuyla birlikte 1 yıllığına Almanya 2. Lig ekibi Nürnberg’e kiralandı.

Fenerbahçe'ye büyük piyango!

Fenerbahçe'ye büyük piyango! Fenerbahçe'ye büyük piyango! Sarı Lacivertli ekipte gösterdiği performansla hayal kırıklığı yaratan ve satılmasına kesin gözüyle bakılan Michael Frey için Genk ve Anderlecht'in devrede olduğu belirtildi.

Fenerbahçe'de ilk ayrılık kesinleşti! Frey gidiyor

Fenerbahçe'de ilk ayrılık kesinleşti Fenerbahçe'de kötü geçen sezonun ardından kadroyu yeniden yapılandırma çalışmaları başladı.. Gelecek sezon güçlü bir kadro oluşturmak isteyen Fenerbahçe^de Ersun Yanal ve yardımcıları, Sportif Direktör Damien Comolli ile sık sık görüşmeler gerçekleştiriyor.

Fenerbahçe'ye kötü haber!  Michael Frey'i eski kulübü istemiyor

Fenerbahçe'ye Michael Frey'den kötü haber Fenerbahçe’nin sezon başında Zürih’ten kadrosuna kattığı Michael Frey performansı ile isteneni karşılayamamıştı.. Eski kulübüne geri dönmesi beklenen Michael Frey 'den kötü haber geldi.. Zürih, oyuncusunu tekrar geri almayı düşünmüyor.

Fenerbahçe'de ayrılık var! Michael Frey kendisine kulüp arıyor

Fenerbahçe'de ayrılık var! Kulüp arıyor Fenerbahçe büyük hayal kırıklığı yaratan transferlerinden biri olan Michael Frey'i gözden çıkardı.. Kendisine takım aramaya başlayan Frey için henüz talip yok..

Michael Frey'in yeni adresi belli oldu

Fenerbahçe'de ayrılık var! İşte yeni adresi Sezon başında Fenerbahçe'ye büyük umutlarla transfer olan Frey'in ayrılığı kesinleşti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER