GALATASARAY

Fenerbahçeli taraftarlardan Abdurrahim Albayrak'a saldırı girişimi

Galatasaray'ın 1-0 galibiyetle ayrıldığı Fenerbahçe derbisinin ardından sarı kırmızılıların yöneticisi Abdurrahim Albayrak'a sarı lacivertli taraftarlar saldırı girişiminde bulundu.

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Fenerbahçe'yi deplasmanda 1-0 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu.

Kazanmak için maça çıktıklarını söyleyen Albayrak "Florya'dna çıkarken galibiyet için çıkmıştık. İyi oynadık, iyi galibiyet aldık. Bu derbi ilk değil, son da değil. Bugün biz kazandık, yarın başkası kazanır. Bugün kazandığımız için çok mutluyum. Galatasaray taraftarımıza, camiamıza hayırlı olsun bu galibiyet" dedi.

Transfer döneminde yaşananlara da değinen yönetici "Transfer dönemi için kitaplar yazsam sığmaz. Bir sabah 7'ydi, ekip ruhu olarak şirketimde çalışırken Fatih hoca geldi. Uçak kalkmıyor buradan, bir uçak buradan, bir uçak Londra'dan tuttum. Futbolcumuzu getiremiyoruz, Fernandes'i. Pilotlara prim verdim, 5'ten önce gelirseniz prim vereceğim diye ve getirdiler. Onlara da teşekkür ediyorum. Yönetim kurulundaki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, bana tam yetki verdiler, bana hep güvendiler. Gerçekten iyi transferler yaptık, Mustafa Muhammed'i sadece Türkiye değil bütün Avrupa izlemeye devam etsin" ifadelerini kullandı.

Yorumlar
TREND HABERLER