GALATASARAY

Falcao'dan Türkiye açıklaması! 'Arjantin'de...'

Falcao'nun Galatasaray'la sözleşme imzalamak için Monaco'dan ayrılacağı belirtildi. Artık Galatasaray'a transferini saklamayan Falcao, Kolombiya basınına "Arjantin'de olduğu gibi, Türkiye'de de futbola özel bir bakış açısı var. G.Saray'da oynamak kariyerim için heyecan verici olur" dedi.

Falcao'dan Türkiye açıklaması! 'Arjantin'de...'

Günlerdir merakla beklenen Radamel Falcao'nun transferinde sona gelindi. Monaco'nun Ben Yedder'i kadrosuna katmasının ardından Fransızların, Galatasaray'a "Evet" dediği ifade edildi.

Sıkı bir pazarlık yürüten yönetimin, yıldız için 2 milyon euro bonservis ödeyeceği ileri sürüldü. Bu gelişme yurt dışında da ses getirirken ESPN, golcünün sarı-kırmızılı takıma transferinin sona erdiğini yazdı.

ANKET BAŞLATTI

ESPN sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Falcao'nun Galatasaray'a transferinin kesinleştiği yazılırken, "Falcao artık Galatasaray'da... Transfer kesinleşti" denildi..

Mesajın altına birçok yorum yapılırken, Falcao'nun doğru bir seçim yaptığı vurgulandı.

HABER DOĞRULANDI

El Pais ise "Falcao sözleşme imzalamak için Monaco'dan ayrılacak" dedi. Haberde, "Türk futbolunun en önemli kulübü G.Saray'ın teklifi onu baştan çıkaran etken oldu" ifadesi kullandı.

Galatasaray kaynaklarından da bu haberler doğrulanırken artık yıldız futbolcunun, İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

Yorumlar