Falcao

Falcao resmen geliyor! İşte sözleşme detayları

Falcao resmen geliyor! İşte sözleşme detayları Haftalardır spor manşetlerinden düşmeyen Radamel Falcao sonunda imzayı atmaya geliyor! İşte yıldız oyuncunun alacağı ücret ve sözleşme detayları...

Ahmet Çakar'dan flaş iddia! 'Ali Koç Falcao'yu...'

Ahmet Çakar'dan flaş iddia! 'Ali Koç Falcao'yu...' Beyaz TV'de önemli açıklamalarda bulunan Ahmet Çakar, Galatasaray'ın transfer etmeye çok yakın olduğu Falcao ile ilgili gündeme bomba gibi düşen iddiada bulundu.

Bomba yorum! 'Hasan Şaş kabadayı gibi!'

Bomba yorum! 'Hasan Şaş kabadayı gibi!' Galatasaray'ın eski ikinci başkanlarından Hamdi Yasaman, Diagne ve Hasan Şaş ile ilgili konuştu. “Diagne’yi bize çaktılar!” diyen Yasaman, Hasan Şaş'ın da Galatasaray'ın ciddiyetine yakışmadığını ifade etti.

Falcao ile ilgili flaş sözler! 'Bu saatten sonra...'

Falcao ile ilgili flaş sözler! 'Bu saatten sonra...' Galatasaray yönetiminden Radamel Falcao ile ilgili flaş açıklama geldi. Sarı kırmızılı yönetim, Monaco'dan ayrılıp Galatasaray'a gelmesi beklenen yıldız oyuncu ile ilgili 'ıslak imzayı beklemeliyiz' şeklinde konuştu.

Monaco resmen açıkladı! Falcao geliyor

Monaco resmen açıkladı! Falcao geliyor Radamel Falcao ile her konuda anlaşmaya varan ve bu transfer için geri sayıma geçen Galatasaray'a bir müjdeli haber daha geldi.

Falcao'dan Türkiye açıklaması! 'Arjantin'de...'

Falcao'dan Türkiye açıklaması! 'Arjantin'de...' Falcao'nun Galatasaray'la sözleşme imzalamak için Monaco'dan ayrılacağı belirtildi. Artık Galatasaray'a transferini saklamayan Falcao, Kolombiya basınına "Arjantin'de olduğu gibi, Türkiye'de de futbola özel bir bakış açısı var. G.Saray'da oynamak kariyerim için heyecan verici olur" dedi.

Monaco bütün planları altüst etti! Falcao...

Monaco bütün planları altüst etti! Falcao... Hareketli bir transfer dönemi geçiren Galatasaray'da bütün planları altüst eden bir gelişme yaşandı. Fransız ekibi Monaco, Radamel Falcao ve Tiemoue Bakayoko için sürpriz bir hamlede bulundu.