Monaco

Falcao'dan heyecanlandıran paylaşım

Falcao'dan heyecanlandıran paylaşım Galatasaray'ın transferini bir türlü bitiremediği Radamel Falcao'dan bir paylaşım daha geldi. Kolombiyalı'nın Instagram hikayesindeki sarı kırmızı bayrak ise dikkat çekti.

Menajerden flaş Falcao açıklaması!

Menajerden flaş Falcao açıklaması! Transferi yılan hikayesine dönen Falcao hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Falcao'yu Türkiye'ye getirmek için yeniden Monaco'ya giden menajer Ahmet Bulut, "Falcao açısından bir sorun yok ama bu iş bir kaç gün daha uzayacak." ifadelerine yer verdi.

Radamel Falcao Fatih Terim ile görüştü

Radamel Falcao Fatih Terim ile görüştü Radamel Falcao, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim ile görüştü! TFF Süper Lig ekiplerinden Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in Kolombiyalı yıldız Radamel Falcao ile görüntülü görüşme yaptığı iddia edildi.

Falcao ile ilgili flaş sözler! 'Bu saatten sonra...'

Falcao ile ilgili flaş sözler! 'Bu saatten sonra...' Galatasaray yönetiminden Radamel Falcao ile ilgili flaş açıklama geldi. Sarı kırmızılı yönetim, Monaco'dan ayrılıp Galatasaray'a gelmesi beklenen yıldız oyuncu ile ilgili 'ıslak imzayı beklemeliyiz' şeklinde konuştu.

Monaco resmen açıkladı! Falcao geliyor

Monaco resmen açıkladı! Falcao geliyor Radamel Falcao ile her konuda anlaşmaya varan ve bu transfer için geri sayıma geçen Galatasaray'a bir müjdeli haber daha geldi.

Taraftar çılgına döndü! Ya Falcao Ya İstifa!

Taraftar çılgına döndü! Ya Falcao Ya İstifa! Galatasaray'ın transfer gündemine aldığı Radamel Falcao'nun gelip gelmeyeceği ile haberlerin son dönemlerde iyice artması üzerine sarı kırmızılı taraftar çılgına döndü. Sosyal medyada trend olan Ya Falcao Ya İstifa hashtagi çok sayıda taraftar tarafından büyük ilgi gördü.

Galatasaray'a büyük şok! Radamel Falcao...

Galatasaray'a büyük şok! Radamel Falcao... Galatasaraylı taraftarların transferini beklediği Falcao'dan kötü haber geldi. Fransız basınında çıkan haberlere göre Monaco, Radamel Falcao ile yeni sözleşme görüşmelerine başladı.