Var

Mustafa Cengiz: TFF'den VAR konuşmalarını istiyoruz

Mustafa Cengiz: TFF'den VAR konuşmalarını istiyoruz Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, olaylı Fenerbahçe derbisindeki hakemlerin VAR konuşmalarını TFF'den yayınlamalarını istedi.

Rıdvan Dilmen derbinin VAR hakemini övdü

Rıdvan Dilmen derbinin VAR hakemini övdü Rıdvan Dilmen, NTV'de yayınlanan %100 Futbol programında olaylı Galatasaray - Fenerbahçe maçını değerlendirdi.

Tartışmalı pozisyon için VAR kuralları ne diyor?

Tartışmalı pozisyon için VAR kuralları ne diyor? Fenerbahçe-Başakşehir maçında VAR arızasından dolayı iptal edilen golde hakemin kuralları doğru uyguladığı ifade edildi.

UEFA açıkladı! Şampiyonlar Ligi'nde VAR olacak mı?

UEFA açıkladı! Şampiyonlar Ligi'nde VAR olacak mı? UEFA, Video Yardımcı Hakem (VAR) sisteminin gelecek sezondan itibaren UEFA Şampiyonlar Ligi'nde uygulanacağını açıkladı.

Fırat Aydınus tarihe geçiyor

Fırat Aydınus tarihe geçiyor Ligde yarın oynanacak play-off yarı final ilk müsabakalarında görev alacak Video Yardımcı Hakem (VAR) ve Video Yardımcı Hakem Asistanları (AVAR) belli oldu.

Şampiyonlar Ligi'nde VAR sistemi kullanılacak mı? UEFA açıkladı

Şampiyonlar Ligi'nde VAR sistemi kullanılacak mı? UEFA açıkladı UEFA Başkanı Aleksander Ceferin, Video Yardımcı Hakem Sistemi'nin (VAR) gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde kullanılmayacağını söyledi.

Fenerbahçe maçı için şok detay! VAR olsa penaltıydı…

Fenerbahçe maçı için şok detay! VAR olsa penaltıydı… Fenerbahçe - Kayserispor maçında tartışılan Vincent Janssen'in pozisyonu için Video Yardımcı Hakem (VAR), penaltı olduğunu söyledi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER