Türkiye Futbol Federasyonu

TFF dudak okuyarak ceza vermeyecek

TFF dudak okuyarak ceza vermeyecek Türkiye Futbol Federasyonu, geçen yıl uygulamaya soktuğu ve Caner Erkin'in 6 maç ceza almasına sebep olan dudak okuma yöntemiyle ceza verilmesi talimatını kaldırdı.

Muslera'dan EURO 2024 adaylığına destek

Muslera'dan EURO 2024 adaylığına destek Galatasaraylı file bekçisi Fernando Muslera, Türkiye'nin 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası ev sahipliği adaylığına destek oldu.

TFF ve Fatih Terim'den tazminat itirazı

TFF ve Fatih Terim'den tazminat itirazı Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF), Türkiye Futbol Direktörü olduğu dönemde, sözleşmesi süresinden önce feshedildiği gerekçesiyle Fatih Terim'e 9 milyon 324 bin lira ödemesi kararına, davanın her iki tarafı da farklı gerekçelerle itiraz etti.

Tunus-Türkiye maçının hakemi değiştirildi

Tunus-Türkiye maçının hakemi değiştirildi A Milli Futbol Takımı'nın bu akşam Tunus ile oynayacağı hazırlık maçının hakemi değiştirildi.

Yıldırım Demirören'den UEFA açıklaması

Yıldırım Demirören'den UEFA açıklaması TFF Yönetim Kurulu, olağan genel kurul toplantısı Ankara'da yapıldı. TFF Başkanı Yıldırım Demirören, toplantıda UEFA 2024 adaylık süreci ve sona eren futbol sezonuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Öte yandan Yıldırım Demirören ve Yönetim Kurulu ile Denetleme Kurulu oy birliğiyle ibra edildi

Milli Takım'dan kötü haber! Kadrodan çıkarıldı

Milli Takım'dan kötü haber! Kadrodan çıkarıldı Tecrübeli futbolcu Hakan Çalhanoğlu sakatlığı sebebiyle A Milli Takım kadrosundan çıkarıldı...

Süper Lig'de 34. ve son haftanın programı

Süper Lig'de 34. ve son haftanın programı Spor Toto Süper Lig'de 2017-2018 İlhan Cavcav Sezonu, 34. hafta karşılaşmalarıyla sona erecek.