Türkiye Futbol Federasyonu

Yıldırım Demirören'den Fuat Oktay'a ziyaret

Yıldırım Demirören'den Fuat Oktay'a ziyaret Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Galatasaray taraftarından TFF'ye tepki

Galatasaray taraftarından TFF'ye tepki Galatasaray taraftar grubu ultrAslan'ın organize ettiği protesto yürüyüşü ile Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) kararı protesto edildi.

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı Futbolda Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig'de 12. hafta müsabakaları yapılacak.

Mustafa Cengiz ve Fatih Terim bir kez daha PFDK'ya sevk edildi

Mustafa Cengiz ve Fatih Terim bir kez daha PFDK'ya sevk edildi Galatasaray, Mustafa Cengiz ve Fatih Terim, sportmenliğe aykırı açıklamalar nedeniyle PFDK'ya sevk edildi

Süper Ligde 10. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı

Süper Ligde 10. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı Spor Toto Süper Lig'de 10. hafta maçlarında görev yapacak hakemler açıklandı.

Beşiktaş Fenerbahçe ve Galatasaray PFDK'ya sevk edildi

Beşiktaş Fenerbahçe ve Galatasaray PFDK'ya sevk edildi Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, Spor Toto Süper Lig'de yer alan 6 kulübü çeşitli sebeplerle Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna (PFDK) sevk etti.

Rusya- Türkiye maçını Raczkowsk yönetecek

Rusya- Türkiye maçını Raczkowsk yönetecek A Milli Futbol Takımı'nın, UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup'ta 14 Ekim Pazar günü deplasmanda Rusya ile yapacağı maçı Polonyalı hakem Pawe Raczkowsk yönetecek.