Tottenham

Bruma Preimer Lig'e yeşil ışık yaktı

Bruma Preimer Lig'e yeşil ışık yaktı Arsenal ve Tottenham'ın takibinde olan Galatasaraylı Bruma, transfer teklifleri hakkında çarpıcı ifadeler kullandı..

Tottenham Manchester City'i devirdi

Tottenham Manchester City'i devirdi Premier Lig'de lider Manchester City Tottenham'a yenilerek ilk puan kaybını yaşadı..

İngilizler Bruma için çıldırdı! Müthiş teklif

İngilizler Bruma için çıldırdı! Müthiş teklif Galatasaray'ın büyük umutlarla transfer ettiği Bruma, Avrupa devlerinin kıskacına girdi. İngiliz basını Bruma için Tottenham, Chelsea ve Arsenal'in takipte olduğunu yazdı

Hakan Çalhanoğlu'na dünya devi talip oldu

Hakan Çalhanoğlu'na dünya devi talip oldu Tottenham Hotspur'un, Almanya Bundesliga takımı Bayer Leverkusen'de forma giyen Hakan Çalhanoğlu için devreye girdiği iddia edildi.

Dybala Juventus'u uçurdu

Dybala Juventus'u uçurdu Uluslararası Şampiyonlar Kupası'nda Seri A şampiyonu Juventus, İngiliz temsilcisi Tottenham'ı mağlup etti..

Manchester City Stoke City'i ezdi geçti

Manchester City Stoke City'i ezdi geçti İngiltere Premier Ligi'nde Manchester City, Stoke City'i gol yağmuruna tutarak zirve mücadelesini sürdürdü..

Sosyal medya hakem değiştirdi

Sosyal medya hakem değiştirdi Premier Lig'de şampiyonluğa koşan Leicester'ın rakibi Tottenham'ın Stoke ile Pazartesi akşamı oynayacağı karşılaşma öncesinde hakem krizi yaşandı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER