Tolgay Arslan

Tolgay Arslan’a af kapısı açıldı

Tolgay Arslan’a af kapısı açıldı Beşiktaş’ta disiplinsiz davranışları yüzünden süresiz kadro dışı bırakılan Tolgay Arslan’a af kapısı açıldı.

Fenerbahçe harekete geçti Beşiktaş'ın iki ismi geliyor!

Fenerbahçe harekete geçti Beşiktaş'ın iki ismi geliyor! Fenerbahçe, Beşiktaş'ta kadro dışı kalan Tolgay Aslan ile her konuda anlaşmaya vardı. Tek direktör Ersun Yanal'ın istediği Caner Erkin ile de anlaşma yakın olduğu öğrenildi.

Ahmet Kavalcı'dan Pepe, Ryan Babel ve Tolgay Arslan açıklaması!

Ahmet Kavalcı'dan Pepe, Ryan Babel ve Tolgay Arslan açıklaması! Beşiktaş Futbol A Takımından Sorumlu Yöneticisi Ahmet Kavalcı, kadro dışı olan Tolgay Arslan ve sakatlıkları süren Pepe ve Babel ile ilgili Demirören Haber Ajansı'na (DHA) özel açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'tan Trabzonspor'a yılın dev takas teklifi!

Beşiktaş'tan Trabzonspor'a yılın dev takas teklifi! Beşiktaş, Trabzonspor’un kadro dışı bıraktığı Burak Yılmaz'ı ve Onur Kıvrak'ı Ocak ayındaki ara transferde kadrosuna katmak için Tolgay Arslan ve Tolga Zengin’i teklif edecek. Bordo-Mavililer’in de bu takasa sıcak baktığı öğrenildi.

Mehmet Demirkol'dan Tolgay Arslan istihbaratı!

Mehmet Demirkol'dan Tolgay Arslan istihbaratı! Mehmet Demirkol, Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Tolgay Arslan'ın Galatasaray'a gidebileceğine dair güçlü duyumlar aldığını söyledi.

Tolgay Arslan - Burak Yılmaz takasında sona doğru

Tolgay Arslan - Burak Yılmaz takasında sona doğru İki kulübün söz konusu futbolcularla daha önce ilgilenmesi nedeniyle bu transferin Ocak'ta resmileşmesine kesin gözüyle bakılıyor. Alışverişteki en önemli sorun ise Burak'ın yüksek ücreti.

Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında dev takas

Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında dev takas Beşiktaş ve Fenerbahçe, dev bir takasa imza atmaya hazırlanıyor. İki büyük ekipte sıkıntılı süreçler geçiren Tolgay Arslan ve Ozan Tufan'ın takas olacağı iddia edilirken tarafların bu takasa sıcak baktığı belirtildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER