Tolgay Arslan

Tolgay Arslan Fenerbahçe armasını öptü Beşiktaş taraftarı çıldırdı

Tolgay Arslan Beşiktaş taraftarını çıldırttı Fenerbahçe'nin Göztepe'yi 2-0 mağlup etmesi üzerine maç sonunda Tolgay Arslan, Fenerbahçe armasını öptü ve yaptığı açıklamalar ile Beşiktaş taraftarını çıldırttı.

Tolgay Arslan Fenerbahçe formasını giydi

Tolgay Arslan Fenerbahçe formasını giydi Beşiktaş'ın kadro dışı bıraktığı Tolgay Arslan'ın adı, uzun bir süredir Fenerbahçe ile birlikte anılıyordu. Yıldız isim, bugün resmen Sarı Lacivertli formayı giydi.

Serhat Akın Tolgay Arslan'ın Fenerbahçe'ye transfer olduğunu açıkladı

Takas gerçekleşti! Tolgay Arslan Fenerbahçe'de! Fenerbahçeli eski futbolcu Serhat Akın, yakın dostu olduğu Tolgay Arslan'ın Fenerbahçe'ye transferinin gerçekleştiğini sosyal medyadan duyurdu.

Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında Tolgay - Şener takası gerçekleşiyor

Beşiktaş'ta sıcak saatler! Tolgay Arslan gidiyor Ara transfer döneminin bitmesine 4 gün kala hem gidecek hem de kalacak oyuncular açısından yaptığı çalışmalara hız veren Beşiktaş Yönetimi, Tolgay Arslan için Fenerbahçe ile görüşmelere devam ediyor.

Tolgay Arslan'dan Beşiktaş yönetimine flaş Fenerbahçe sözleri

Tolgay Arslan'dan Beşiktaş yönetimine flaş Fenerbahçe sözleri Fenerbahçe'den teklif alan Tolgay, siyah-beyazlı yönetimle bir görüşme gerçekleştirdi. 28 yaşındaki futbolcu, kariyerine sarı-lacivertli kulüpte devam etmek istediğini söyledi.

Özür dileyen Tolgay Arslan'ın kaderi Şenol Güneş'in elinde

Özür dileyen Tolgay Arslan'ın kaderi Şenol Güneş'in elinde Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Tolgay Arslan takım arkadaşlarından ve teknik heyetten özür diledi. Tolgay'la ilgili son kararı Şenol Güneş verecek.

Ersun Yanal'ın yerli transfer listesi

Ersun Yanal'ın yerli transfer listesi Yeniden takım ruhu oluşturmak için kaliteli yerli futbolculara ihtiyacı olduğunu söyleyen Ersun Yanal, yönetimden Tolgay, Sadık, İrfan Can ve Emre Kılınç'ın alınmasını istedi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER