Tahkim Kurulu

Trabzonspor'a Nwakaeme şoku! Tahkim Kurulu o itirazı reddetti

Trabzonspor'a Nwakaeme şoku! Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Trabzonspor'un Denizlispor ile kupada oynadığı maçta Nijeryalı futbolcusu Anthony Nwakaeme'nin gördüğü kırmızı karta yaptığı itirazı reddetti.

Tahkim Kurulu Fenerbahçe'nin 'harcama limiti' başvurusunu reddetti

Ali Koç'a kötü haber! İstediği olmadı Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un 'harcama limiti' konusunda açıklamalarının ardından sarı lacivertli kulüp Tahkim Kurulu'na 'limit arrtırma' başvurusunda bulunmuşlardı. Tahkim Kurulu konuyla ilgili kararını verdi. Fenerbahçe'nin 'harcama limiti' başvurusunu reddetti.

AİHM'den TFF Tahkim Kurulu hakkında çok konuşulacak karar

AİHM'den TFF hakkında çok konuşulacak karar Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu'nun "bağımsız ve tarafsız bir organ" olmadığı ve yapısının değiştirilmesi gerektiği yönünde bir karar aldı.

Tahkim Kurulu'ndan Fenerbahçe kararı!

Tahkim Kurulu'ndan Fenerbahçe kararı! TFF Tahkim Kurulu, Fenerbahçe Kulübü'nün takım harcama limitine 16 milyon lira eklenmesine karar verdi.

Tahkim Kurulu'ndan Fenerbahçe kararı

Tahkim Kurulu'ndan Fenerbahçe kararı Fenerbahçe'nin TFF Tahkim Kurulu'na yaptığı 'kulüp harcama limiti' ile ilgili Tahkim Kurulu kararı verdi. Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'nin yaptığı itirazı Sicil Kurulu'na geri gönderdi.

Tahkim Kurulu harcama limitleri için itirazları reddetti!

Tahkim Kurulu o itirazları reddetti! Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kulüp Lisans Kurulu tarafından belirlenen ‘takım harcama limitleri’ ile ilgili tartışmalar sürerken, Tahkim Kurulu dün bu konuda iki kritik karar aldı.

Tahkim Kurulu'ndan Isla'nın itirazına red!

Tahkim Kurulu'ndan Isla'nın itirazına red! Tahkim Kurulu'ndan Fenerbahçe Kulübü'ne kötü haber geldi. Tahkim Kurulu'nun bugün yaptığı toplantı sonrası Fenerbahçe'nin itirazları reddedildi.