Suudi Arabistan

Suudi Arabistan’da kadınların zaferi!

Suudi Arabistan’da kadınların zaferi! Suudi Arabistan'da, Eylül ayında araba sürme yasağı kaldırılan kadınlara bir müjde daha geldi.

BAE'den Katar'a Dünya Kupası teklifi

BAE'den Katar'a Dünya Kupası teklifi Ambargo altındaki Katar, 2022 Dünya Kupası'na ev sahipliği yapmaya hazırlanırken BAE'den ilginç bir teklif aldı.

Suudi Arabistanlı kadınların stadyum mutluluğu

Suudi Arabistanlı kadınların stadyum mutluluğu Suudi Arabistan'da ülkenin 87. yıldönümü kutlanırken başkentteki Kral Fahd Stadı ilk kez kadınlara açıldı.

Birleşik Arap Emirlikleri'nde beIN Sport'a yasak

Birleşik Arap Emirlikleri'nde beIN Sport'a yasak Birleşik Arap Emirlikleri, Katar'a ait beIN Sports kanalının uydu alıcı cihazlarının satışını durdurma kararı aldı.

Suudi futbolculardan tartışılan hareket... Saygı duymadılar!

Suudi futbolculardan tartışılan hareket... Saygı duymadılar! Suudi Arabistan Futbol Milli Takımı, Londra'daki terör saldırısında hayatını kaybedenler için yapılan bir dakikalık saygı duruşuna katılmadı.

Beşiktaş formasıyla Suudi Arabistan takımına imza attı

Beşiktaş formasıyla Suudi Arabistan takımına imza attı Futbol dünyasında ender görülen anlardan biri de Suudi Arabistan'da yaşandı.

Suriye Jose Mourinho için düğmeye bastı

Suriye Jose Mourinho için düğmeye bastı Suriye Milli Takımı, teknik direktör Jose Mourinho'yu takımın başına getirmek için kesenin ağzını açtı..