Suudi Arabistan

Mancini İtalya'da galibiyetle başladı

Mancini İtalya'da galibiyetle başladı Dünya Kupası'nda yer alamayan İtalya, yeni teknik direktörü Roberto Mancini yönetimindeki ilk sınavında Suudi Arabistan'ı 2-1 mağlup etti.

Suudi Arabistan'dan Salah'a görülmemiş hediye

Suudi Arabistan'dan Salah'a görülmemiş hediye Sezonun en dikkat çeken futbolcularından olan Muhammed Salah'a Suudi Arabistan'dan öyle bir hediye geldi ki bir anda gündeme oturdu.

Suudi Arabistan Amerikan güreşlerine ev sahibi olacak

Suudi Arabistan Amerikan güreşlerine ev sahibi olacak Suudi Arabistan'ın ilk defa Amerikan Güreşi Federasyonu (WWE) tarafından organize edilecek bir müsabakaya ev sahipliği yapacağı açıklandı.

Dünyanın en büyük stadı Irak'a yapılacak

Dünyanın en büyük stadı Irak'a yapılacak Suudi Arabistan, Irak’a dünyanın en büyük stadını yapmak için harekete geçti. Kral Salman ile Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Bağdat’a yapılacak stat için görüşme gerçekleştirdi.

Çarşaf giymeyi reddetti Dünya Şampiyonluğunu kaybediyor

Çarşaf giymeyi reddetti Dünya Şampiyonluğunu kaybediyor Ukraynalı satranç şampiyonu Anna Muzıçuk, Suudi Arabistan'da düzenlenecek turnuvaya, çarşaf giymeyeceğini gerekçe göstererek katılmama kararı aldı.

Cüneyt Çakır Suudi Arabistan'da maç yönetecek

Cüneyt Çakır Suudi Arabistan'da maç yönetecek FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, Suudi Arabistan Profesyonel Ligi'nde 17 Aralık Pazar günü yapılacak El Feiha-El Hilal maçını yönetecek.

Dünya Kupası oranları açıklandı!

Dünya Kupası oranları açıklandı! Bu yaz Rusya'da düzenlenecek olan Dünya Kupası için iddaa oranları açıklandı. 5 kez Dünya Kupası'nı kazanarak bu alanda rakipsiz olan Brezilya ise en favori takım değil! İşte ülkelerin Dünya Kupası'nın kazanma oranları...