Spor Haberleri

UEFA’dan Trabzonspor'a 5 bin koltuk cezası

UEFA’dan Trabzonspor'a ceza Trabzonspor’a, sahaya atılan yabancı madde gerekçesiyle Basel karşısında tribün kapatma cezası verildi.

Florya'da derbi seferberliği başladı

Florya'da derbi seferberliği başladı Sarı-Kırmızılı yönetim, geciken futbolcu alacaklarını banka hesaplarına yatırdı. Derbi primi 5 milyon Lira olarak belirlendi. Başkan ve kurmayları sürekli Florya’ya giderek takıma tam destek veriyor. Terim ise mesajlarıyla ortamı sakinleştirmeye çalışıyor.

İşte Beşiktaş'ta başkanlık için en güçlü adaylar

İşte Beşiktaş'ta başkanlık için en güçlü adaylar Beşiktaş'ta alınan seçim kararı sonrası yeni başkanlık için Ahmet Nur Çebi ve Serdal Adalı'nın isimleri ön plana çıkıyor.

Fenerbahçe'den Galatasaray'a derbi göndermesi

Fenerbahçe'den Galatasaray'a derbi göndermesi Fenerbahçe Kulübü, sosyal medya hesaplarından derbiyle ilgili bir paylaşımda bulundu ve ezeli rakip Galatasaray'a göndermede bulundu.

Şota'dan büyük başarı! Bitime 6 hafta kala...

Şota'dan büyük başarı! Bitime 6 hafta kala... Gürcü teknik adamın çalıştırdığı Pakhtakor, Özbekistan Süper Ligi'nde bitime 6 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.

Abdullah Avcı'ya 4 maçlık kredi

Abdullah Avcı'ya 4 maçlık kredi UEFA Avrupa Ligi’nde Bratislava’daki futbol ve mağlubiyeti masaya yatıran Beşiktaş yönetiminde, kritik maçlar öncesi teknik direktör Avcı’ya tam destek verilmesi, ardından durumun yeniden değerlendirilmesi görüşü ağırlık kazandı.

Cristiano Ronaldo'dan yılın seks itirafı!

Ronaldo yaptı yapacağını! Yılın seks itirafı Juventus'un Portekizli süperstarı Cristiano Ronaldo'nun İngiliz ITV televizyonuyla gerçekleştirdiği röportajın yankıları sürüyor. 34 yaşındaki dünyaca ünlü futbolcunun seks hayatıyla ilgili itirafı gündem yaratt

TREND HABERLER
TREND HABERLER