Spor Haberleri

100 milyon euroluk Hazard'ı böyle tiye aldılar

100 milyon euroluk Hazard'ı böyle tiye aldılar Real Madrid'in 100 milyon euroya Chelsea'den transfer ettiği Hazard, İspanya'da dalga konusu oldu.

7 kişiyi ipe dizen Anderson Diaz'dan Maradonavari gol

7 kişiyi ipe dizdi Maradonavari gol attı Kolombiya 21 Yaş Altı Şampiyonası'nda "Maradonavari" bir gol atıldı. Genç futbolcu Anderson Diaz, 7 futbolcuyu çalımlayarak ağları havalandırdı.

Acun Ilıcalı'dan Ahmet Çakar'a derbi tepkisi

Acun Ilıcalı'dan Ahmet Çakar'a derbi tepkisi Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan televizyoncu Acun Ilıcalı, Beyaz TV'de Ahmet Çakar'ın Max Kruse için söylediği sözlere tepki gösterdi. Ilıcalı, "Bu adam yarın gidip ülkemizi anlatacak. Bu kötü bir şey mi? Böyle şey olur mu?" diyerek Çakar'a sitem etti.

Derbi sonrası Çakır'ı yerden yere vurdu! As düdüğünü

Derbi sonrası Çakır'ı yerden yere vurdu! As düdüğünü Bir dönem Beşiktaş ve Galatasaray forması giyen eski milli futbolcu Gökhan Zan, Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin hakemi Cüneyt Çakır'ı eleştirdi. Zan, GS TV'de Çakır için, "As düdüğü Cüneyt Çakır! Ya da MHK Başkanı ol. Yönetemiyorsan bırak" diyerek tepkisini dile getirdi.

UEFA’dan Trabzonspor'a 5 bin koltuk cezası

UEFA’dan Trabzonspor'a ceza Trabzonspor’a, sahaya atılan yabancı madde gerekçesiyle Basel karşısında tribün kapatma cezası verildi.

Florya'da derbi seferberliği başladı

Florya'da derbi seferberliği başladı Sarı-Kırmızılı yönetim, geciken futbolcu alacaklarını banka hesaplarına yatırdı. Derbi primi 5 milyon Lira olarak belirlendi. Başkan ve kurmayları sürekli Florya’ya giderek takıma tam destek veriyor. Terim ise mesajlarıyla ortamı sakinleştirmeye çalışıyor.

İşte Beşiktaş'ta başkanlık için en güçlü adaylar

İşte Beşiktaş'ta başkanlık için en güçlü adaylar Beşiktaş'ta alınan seçim kararı sonrası yeni başkanlık için Ahmet Nur Çebi ve Serdal Adalı'nın isimleri ön plana çıkıyor.

TREND HABERLER
TREND HABERLER