Sosa

Sosa Trabzonspor için sağlık kontrolünden geçti

Sosa Trabzonspor için sağlık kontrolünden geçti Trabzonspor’a transferi konusunda görüşmelere başlanan Jose Sosa bugün İstanbul’da sağlık kontrolünden geçti.

Trabzonspor Sosa'yı resmen açıkladı

Trabzonspor Sosa'yı resmen açıkladı Trabzonspor, Jose Sosa için transfer görüşmelerine başlandığını resmen açıkladı.

Milan'dan Sosa için flaş açıklama!

Milan'dan Sosa için flaş açıklama! İtalyan devi AC Milan'ın Sportif Direktörü Massimiliano Mirabelli, Jose Sosa'nın transferi konusunda Trabzonspor'la anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Sosa transferinde mutlu son

Sosa transferinde mutlu son Transfer döneminde Türk kulüpleriyle bir çok kez anılan eski Beşiktaşlı Jose Sosa, Trabzonspor ile anlaşma sağladı.

Fikret Orman'dan Sosa'ya flaş çağrı!

Fikret Orman'dan Sosa'ya flaş çağrı! Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, ancak şartlarını kabul ederse Sosa’ya onay vereceğinin altını çizdi.

Fenerbahçeli yöneticiler Sosa ve Gomez için Milano'da

Fenerbahçeli yöneticiler Sosa ve Gomez için Milano'da İtalya Serie A takımlarından Milan'dan Jose Sosa ve Gustavo Gomez'i transfer etmek isteyen Fenerbahçe'nin yöneticileri, Casa Milan'da görüşme gerçekleştirdi.

Sosa'dan Trabzonspor'a müjdeli haber

Sosa'dan Trabzonspor'a müjdeli haber Önümüzdeki sezon güçlü ve alternatifli bir kadro kurarak zirveye oynamak isteyen Trabzonspor’da teknik direktör Ersun Yanal, 10 numara bölgesi için yönetimden transfer talebinde bulundu.