Sosa

Trabzonspor'da Jose Sosa krizi

Trabzonspor'da Jose Sosa krizi Trabzonspor'da izinsiz olarak antrenmana katılmayan Sosa'nın ülkesi Arjantin'de tatilde olduğu ortaya çıktı.

Trabzonspor'dan ayrılmasına ramak kaldı

Trabzonspor'dan ayrılmasına ramak kaldı Trabzonspor, Arjantinli futbolcusu Sosa'nın yeni yapılan teklifi kabul etmemesi halinde yolları ayırma kararı aldı.

Trabzonspor’dan transfer iddialarına resmi açıklama!

Trabzonspor’dan transfer iddialarına resmi açıklama! Trabzonspor Kulübü, başta Burak Yılmaz, Jose Ernesto Sosa ve Juraj Kucka olmak üzere transferde adı geçen diğer bazı futbolcuların sözleşmeli oyuncuları olduğunu ve bu isimlerin yeni sezon kamp kadrosunda yer alacağını açıkladı.

Sosa yılın en kötü transferlerinden biri oldu

Sosa yılın en kötü transferlerinden biri oldu Milan'dan 4.5 milyon euro bonservis bedeli ile alınan ve yıllık 3.2 milyon euro ödenen Jose Sosa, sezonun en kötü performanslarından birini sergiledi.

Trabzonspor'a Avrupa'dan men cezası yolda

Trabzonspor'a Avrupa'dan men cezası yolda Milan Kulübü, Sosa'nın ödemelerini yapmadığı için Trabzonspor'u FIFA'ya şikayet etti.

Trabzonspor'da görüşmeler başladı! Sosa ve Kucka...

Trabzonspor'da görüşmeler başladı! Sosa ve Kucka... Yıllık ücretlerinin toplamı 30 milyon TL’yi bulan iki yıldızı göndermek isteyen Ahmet Ağaoğlu, Sosa ve Kucka’nın menajerleriyle görüşecek. Hedef; bonservis kârından ziyade maaş yükünden kurtulmak.

Ahmet Ağaoğlu o futbolcunun parasını ödeyemiyor!

Ahmet Ağaoğlu o futbolcunun parasını ödeyemiyor! Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yıldız oyuncusundan özür dileyerek söze başlayan başkan, bakın neler söyledi...

TREND HABERLER
TREND HABERLER