Serdar Tatlı

Rıdvan Dilmen açtı ağzını yumdu gözünü!

Rıdvan Dilmen açtı ağzını yumdu gözünü! Spor yorumcusu yapan Rıdvan Dilmen, Serdar Tatlı ve MHK ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Rıdvan Dilmen ayrıca canlı yayında birbirinden önemli pek çok değindi.

Rıdvan Dilmen fena patladı! 'Kim terör örgütüyle beraber açıklayacağım'

"Kim vatansever, kim terör örgütüyle beraber açıklayacağım!" Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, MHK Başkanı Serdar Tatlı ve ekibini göreve getirdiğine yönelik iddialar ile ilgili sert ifadeler kullandı. Dilmen "Kimin vatansever olduğunu, kimin terör örgütü liderleriyle beraber olduğunu açıklayacağım" dedi.

Nihat Özdemir'den Rıdvan Dilmen'e cevap!

Nihat Özdemir'den Rıdvan Dilmen'e cevap! Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen'in, MHK'nın başına getirilen Serdar Tatlı ile ilgili ortaya attığı iddia üzerine Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir bir açıklama yaptı.

Zekeriya Alp'in istifasının ardından yeni MHK Başkanı kim olacak?

Zekeriya Alp'in istifasının ardından yeni MHK Başkanı kim olacak? Bugün resmi internet sitesinden bir açıklama yapan Türkiye Futbol Federasyonu, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp'in üyelerle birlikte istifa ettiğini duyurmuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast planlayan albay eski hakem çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast planlayan albay eski hakem çıktı Darbe girişiminde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı otele baskın düzenleyen helikopterin pilotu Albay Murad Dağlı'nın eski hakem olduğu ortaya çıktı..

TREND HABERLER
TREND HABERLER