Nagatomo

İnter'den Nagatomo için flaş talep

İnter'den Nagatomo için flaş talep Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, sezonun 2. yarısında kiralık olarak takımda oynayan Yuto Nagatomo için Inter ile yaptıkları görüşmeye değindi. Cengiz, Inter'in yaptıkları teklifin neredeyse 2 katını istediğini söyledi.

Galatasaray'a Nagatomo transferinde rakip çıktı

Galatasaray'a Nagatomo transferinde rakip çıktı Galatasaray'ın kadrosuna katmayı planladığı Yuto Nagatomo'yu Real Betis de istiyor. Oyuncunun bonservisini elinde bulunduran İnter, sarı-kırmızılı takımdan 5 milyon euro transfer ücreti istiyor.

Nagatomo saçlarını sarıya boyattı

Nagatomo saçlarını sarıya boyattı Japonya Milli Takımı ile Dünya Kupası'na giden Yuto Nagatomo, turnuva öncesi saçlarını sarıya boyattı.

Galatasaray Nagatomo transferi için düğmeye bastı

Galatasaray Nagatomo transferi için düğmeye bastı Galatasaray Japon futbolcu Nagatomo'yu kadrosuna katmak için girişimlere başladı. İnter transfer için 3 milyon euro artı bonus istiyor, Galatasaray ise 3 milyon euroya transferi bitirmek planlıyor.

Nagatomo Dünya Kupası kadrosunda

Nagatomo Dünya Kupası kadrosunda Japonya Milli Futbol Takımı'nın 2018 FIFA Dünya Kupası'ndaki nihai kadrosu açıklandı.

Galatasaray Nagatomo'nun bonservisini aldı

Galatasaray Nagatomo'nun bonservisini aldı Galatasaray devre arasında Inter'den kiraladığı Japon sol bek Nagatomo'nun bonservisini 2.5 milyon euro karşılığında aldı.

Nagatomo'dan Galatasaray taraftarına müjde

Nagatomo'dan Galatasaray taraftarına müjde Inter’den yarım sezonluğuna kiralanan Japon futbolcu, sarı-kırmızılı takımda çok mutlu olduğunu ve Fatih Terim ile Galatasaray’ın kendisini bambaşka bir insana dönüştürdüğünü belirterek “Yüzde yüz kalmak istiyorum” dedi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER