Mario Balotelli

Cenk Tosun Süper Lig'e geri dönüyor! İşte yeni takımı...

Cenk Tosun Süper Lig'e geri dönüyor! İşte yeni takımı... Geçtiğimiz 2018-2019 Ocak sezonunda Beşiktaş'tan Everton'a transfer olan Cenk Tosun yeniden Süper Lig'e geri dönüyor. Cenk Tosun'un yeni takımı ile ilgili ise iddialar var.

Balotelli Beşiktaş için büyük fedakarlık yaptı

Balotelli Beşiktaş için büyük fedakarlık yaptı Süper Lig'de şampiyonluğu hedefleyen Beşiktaş güçlü transferler için düğmeye bastı. Nikola Kalinic ile ilgilenen siyah beyazlılar Mario Balotelli ile de ilgilenmeye devam ediyor. Balotelli'nin Beşiktaş sunduğu şartları kabul ettiği öğrenildi.

Mario Balotelli Beşiktaş taraftarını mest etti

Mario Balotelli Beşiktaş taraftarını mest etti Sergen Yalçın yönetiminde pandemi arası sonrası Süper Lig'e damga vuran, yeni sezonda hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Beşiktaş'ta transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Emre Belözoğlu Mario Balotelli'yi veto etti

Emre Belözoğlu Mario Balotelli'yi veto etti Adı Galatasaray'la anılan ve İtalya Serie A ekiplerinden Brescia'da kadro dışı kalan Mario Balotelli, menajerler aracılığıyla Fenerbahçe’ye de önerildi.

Balotelli Galatasaray'a 'evet' dedi

Balotelli Galatasaray'a 'evet' dedi Galatasaray yeni sezon düğmeye bastı! Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren sarı kırmızılılar takımdan ayrılması muhtemel olan Radamel Falcao'nun alternatifini arıyor. Irkçılık saldırılarına maruz kalan Mario Balotelli'ye teklif götüren Galatasaray, yıldız oyuncudan olumlu yanıt aldı.

Beşiktaş'ta Mario Balotelli coşkusu

Beşiktaş'ta Mario Balotelli coşkusu Beşiktaş’ın yıldızı Kevin-Prince Boateng’in önceki gün Mario Balotelli’yle Instagram hesabından yaptığı yorumlaşma, Siyah-Beyazlı taraftarları heyecanlandırdı.

Berlusconi Balatolli gafıyla İtalya'yı sarstı!

Berlusconi Balatolli gafıyla İtalya'yı sarstı! Milan'ın sahibi ve başkanı Silvio Berlusconi, takımının golcü oyuncusu Mario Balotelli'yle ilgili öyle bir pot kırdı ki!

TREND HABERLER
TREND HABERLER