Malatyaspor

Yılmaz Vural geri dönüyor! İşte yeni takımı

Yılmaz Vural geri dönüyor! İşte yeni takımı Spor Toto 1. Lig takımlarından Giresunspor, Metin Diyadin ile yolların ayrılmasından sonra tecrübeli teknik adam Yılmaz Vural ile büyük ölçüde anlaşmaya vardı.

Fenerbahçe son 5 yılın en kötüsü

Fenerbahçe son 5 yılın en kötüsü Kayserispor ile 3-3 berabere kalan Fenerbahçe, son 5 sezonun en kötü başlangıcını yaptı.

Galatasaray'ın başına geçmek istiyorum!

Galatasaray'ın başına geçmek istiyorum! ABD'de yaşayan Malatyalılar tarafından kurulan Malatyaspor USA takımında ilk teknik adamlık deneyimini yaşayacak eski milli futbolcu Ümit Karan, gelecekteki hedefinin Galatasaray Futbol Takımı'nı çalıştırmak olduğunu söyledi.

Binlerce kişinin beklediği o stad bitiyor

Binlerce kişinin beklediği o stad bitiyor Malatya'ya yapılan 25 bin kişilik stadın yüzde 95'i tamamlandı. Stadın, sezon bitmeden hazır hale getirilmesi için çalışılıyor.

TFF 1. Lig'e hoca dayanmıyor!

TFF 1. Lig'e hoca dayanmıyor! TFF 1. Lig'de sezonun ilk yarısında 13 takım teknik direktörleri ile yollarını ayırdı.

Malatyaspor'da hedef Play-off

Malatyaspor'da hedef Play-off TFF 1. Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'un altyapıdan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mehmet Maden, yeni sezonda play-off potası içerisinde yer almak istediklerini söyledi.

Malatyaspor eksiklerini tamamlıyor

Malatyaspor eksiklerini tamamlıyor Yeni Malatyaspor'un sportif direktörü Ali Ravcı, ilk etap kampında iddialı açıklamalar yaptı.