Maicon

Galatasaray'ın 21 kişilik Şampiyonlar Ligi kadrosu

Galatasaray'ın 21 kişilik Şampiyonlar Ligi kadrosu Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi için UEFA'ya bildirdiği 21 kişilik kadro belli oldu...

Galatasaray'da Maicon işi bitmedi

Galatasaray'da Maicon işi bitmedi Galatasaray'dan Al Hilal’e transferi, evraklar Suudi Arabistan Futbol Federasyonu’na vaktinde yetişmediği için son anda yatan Maicon, hâlâ beklemede.

Al Hilal'in Maicon transferi FIFA'lık oldu

Al Hilal'in Maicon transferi FIFA'lık oldu Suudi Arabistan'ın Al Hilal ekibi, evrak yetişmediği için son anda iptal olan Maicon transferi için FIFA'ya başvuracak.

Maicon valizlerini bile toplamıştı!

Maicon valizlerini bile toplamıştı! Transferin son saatlerinde evrakları yetişmediği için Al Hilal'e transferi yatan Maicon, küçük çaplı bir travma yaşadı.

Maicon transferi suya düştü!

Maicon transferi suya düştü! Al Hilal kulübü'nün Gomis'in ardından Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Maicon'u kiralaması beklenirken evrakların yetişmemesi nedeniyle transfer gerçekleşemedi.

Maicon'a Rusya'dan sürpriz teklif

Maicon'a Rusya'dan sürpriz teklif Galatasaray'ın gözden çıkardığı isimlere talip çıkmazken, teklif sürpriz bir isme geldi.

Galatasaray'da 3 futbolcu satış listesinde

Galatasaray'da 3 futbolcu satış listesinde Galatasaray yönetimi, Belhanda, Maicon ve Feghouli gibi performansından memnun kalmadığı maliyetleri futbolcuları satış listesine koydu.

TREND HABERLER