Maicon

Galatasaray Maicon'a imzayı attırdı! İşte alacağı ücret

Galatasaray Maicon'a imzayı attırdı! İşte alacağı ücret Galatasaray, Brezilyalı stoper Maicon ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. İşte Maicon'a ödenecek ücret.

Galatasaray bir transferi daha açıkladı

Galatasaray bir transferi daha açıkladı Galatasaray, Maicon'un transferi için futbolcu ve kulübü Sao Paulo ile görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi.

Galatasaray'ın yeni transferi için heyecanlandıran sözler

Galatasaray'ın yeni transferi için heyecanlandıran sözler 2 haftadır Galatasaray’ın transferi için yoğun uğraş verdiği ve her konuda anlaşma sağladığı Maicon için taraftarlar artık gün sayıyor...

Galatasaray'da 3 transfer İstanbul'a geliyor!

Galatasaray'da 3 transfer İstanbul'a geliyor! Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Maicon, Belhanda ve Gomis'i 28 Haziran'da İstanbul'a getiriyor.

Maicon'un gelişinin ertelenmesinin nedeni belli oldu

Maicon'un gelişinin ertelenmesinin nedeni belli oldu Galatasaray'ın ön protokol imzaladığı ve İstanbul'a getirmesi beklenen Maicon'un gelişinin ertelenmesinin nedini belli oldu.

Maicon resmen Galatasaray'da!

Maicon resmen Galatasaray'da! Galatasaray stoper arayışlarında mutlu sona ulaştı. Sarı-Kırmızılılar, Brezilya ekibi Sao Paulo’da forma giyen Maicon’u 7 milyon Euro bonservis ve 1 milyon Euro da bonusla renklerine bağladı

G.Saray'ın Maicon için ödeyeceği bonservis bedeli

G.Saray'ın Maicon için ödeyeceği bonservis bedeli Sao Paulo ile anlaşan Galatasaray yönetiminin Brezilyalı stoper için 7+1 milyon euro ödeyeceği öğrenildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER