Fabri

Volkan Demirel Fabri'ye sahip çıktı

Volkan Demirel Fabri'ye sahip çıktı Fenerbahçe Kaptanı Volkan Demirel, maç sonunda hatalı çıkış yapan Fabri'ye destek verdi.

Beşiktaş Fenerbahçe maçı golleri ve geniş özeti

Beşiktaş Fenerbahçe maçı golleri ve geniş özeti Fenerbahçe Beşiktaş maçı kaç kaç bitti golleri kimler attı? Süper Ligin en önemli derbisi Beşiktaş Fenerbahçe arasında oynandı. Fenerbahçe Beşiktaş derbisinin geniş özeti ve golleri.

Beşikta kalecisi Fabri penaltı atacak mıydı?

Beşikta kalecisi Fabri penaltı atacak mıydı? Beşiktaş'ın İspanyol kalecisi Fabri, Lyon'a penaltı atışları sonrasında mağlup oldukları maçtan sonra açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Lyon maçının ilk 11'leri belli oldu

Beşiktaş Lyon maçının ilk 11'leri belli oldu Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi çeyrek final ikinci maçında Lyon ile Vodafone Arena'da karşılaşıyor.

Quaresma ve Adriano Lyon maçında oynayacak mı?

Quaresma ve Adriano Lyon maçında oynayacak mı? Yarın Lyon ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta Quaresma'nın tamamen iyileştiği, Adriano'nun ise kadroda yer alamayacağı öğrenildi.

Fabri hata yaptı teselli hakemden geldi

Fabri hata yaptı teselli hakemden geldi Yaptığı büyük hatayla Beşiktaş'ın Lyon'a yenilmesine sebep olan Fabri'yi mücadelenin hakemi Miguel Mateu Lahoz teselli etti.

Oğuzhan Özyakup'tan Fabri'ye destek

Oğuzhan Özyakup'tan Fabri'ye destek Oğuzhan Özyakup, yaptığı büyük hatayla Beşiktaş'ın Lyon'a yenilmesine sebep olan Fabri'ye sahip çıktı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER