Erman Toroğlu

Erman Toroğlu'ndan Trabzonspor Beşiktaş derbisi ile ilgili sert sözler

Erman Toroğlu açtı ağzını yumdu gözünü! 'Böyle rezalet görmedim' Süper Lig'in ilk haftasında Trabzonspor - Beşiktaş arasında oynanan derbi ile ilgili A Spor'da yorumculuk yapan Erman Toroğlu değerlendirmelerde bulundu.

Erman Toroğlu o futbolcuları eleştirdi

Erman Toroğlu o futbolcuları eleştirdi Eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu, A Spor'a futbolun geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Lig maçlarının başlaması kararına karşı olan futbolcuları eleştiren eski hakem ve spor yorumcusu Erman Toroğlu, "Oynanmasın diyen oyuncular parasını almadan gitsinler" dedi.

Erman Toroğlu, Seri'nin penaltı pozisyonunu değerlendirdi!

Toroğlu Seri'nin penaltı pozisyonunu değerlendirdi! Sivasspor Galatasaray maçını yorumlayan Erman maçın hakeminin vermiş olduğu penaltı kararı ile görüşünü açıkladı. Toroğlu'na göre karar...

Erman Toroğlu Ali Koç'a sert sözlerle yüklendi! 'Alın o kupayı...'

Ali Koç'a sert sözlerle yüklendi! 'Alın o kupayı...' Yorumcu Erman Toroğlu, Yeni Malatyaspor - Trabzonspor maçının ertelenmesine tepki gösteren Fenerbahçe Kulübünü eleştirirken Ali Koç'a da sert sözlerle yüklendi.

Erman Toroğlu'ndan çarpıcı sözler! Abdullah Avcı'nın kimyasını Fatih Terim bozmuştu

Abdullah Avcı'nın kimyasını Fatih Terim bozdu Beşiktaş'ın Sivasspor'a 2-1 mağlup olduğu maç sonrası eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu çarpıcı açıklamalar yaptı. Erman Toroğlu, Beşiktaş teknik direktörü Abdullah Avcı'yı Fatih Terim sözleriyle eleştirdi.

Fenerbahçe'den Erman Toroğlu ve Zeki Uzundurukan'a suç duyurusu

Fenerbahçe'den Erman Toroğlu'na suç duyurusu Fenerbahçe, 6222 Sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun kapsamında, Zeki Uzundurukan ve Erman Toroğlu hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı.

Erman Toroğlu Ali Koç'a patladı! 'Bana bak Ali...'

Erman Toroğlu Ali Koç'a patladı! 'Bana bak Ali...' Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarına sert sözlerle cevap verdi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER